Dron Ryze Tech Tello Boost Combo čierny/biely

Výrobca: Ryze Tech , Kategória: Drony
Kód tovaru: RYZTELLOBOOST

GPS: Nie
Wi-Fi: Nie
Dosah vysielača: 100 m
Stabilizátor obrazu: elektronický
Maximálna doba letu: 13 min
Rozlíšenie fotoaparátu: 5 Mpx
Hodnota fps: 30
Max. rozlíšenie videa: HD (1280x720)

Zistiť dostupnosť

Ryze Tech Tello Boost Combo


Tello Boost Combo je dron od spoločnosti Ryze Tech vyvinutý v spolupráci s DJI a Intelom. Ich cieľom bolo priniesť cenovo dostupný, ale pritom kvalitný dron ideálny pre deti i dospelých. Navyše s tým, že prináša možnosť naučiť sa programovať prostredníctvom softvéru Scratch alebo rovno vytvárať programy skrz sadu Tello SDK. Lietanie s Drone Tello je veľmi jednoduché a prispôsobené začiatočníkom. Vďaka funkcii Throw & Go jednoducho vyhodíte dron do vzduchu a on sa už za letu stabilizuje sám. Zábavné je tiež nechať dron vzlietnuť a opäť pristáť do vašej ruky pomocou režimu Bounce.


Na nabitie vo vzduchu vydrží až 13 minút a dokáže doletieť na vzdialenosť 100 metrov. Nemusíte sa báť, že prekročíte stanovený maximálny dosah signálu 100 metrov. Ak sa to stane, Tello je vybavený systémom Failsafe, ktorý zabezpečí že bezpečne pristane. Prenáša obraz v 720p HD kvalite do vášho smartfónu, aby ste mohli natáčať krásne videá a robiť fotografie v rozlíšení až 5 Mpx. Tento model je tiež kompatibilný s VR okuliarmi, a tak môžete takmer na vlastnej koži zažiť let Dronu s úchvatnými výhľadmi.Dostupný dron s podpisom DJI.

Svet z vtáčej perspektívy


Na nabitie dokáže dron lietať až 13 minút a môže sa vzdialiť až na 100 metrov! Zábery poskytuje v krásnom 720p rozlíšení, pričom na vysokej kvalite záznamov majú veľký podiel aj dve antény.

Akrobacia vo vzduchu


Lietanie s dronom je tak jednoduché, ako to len ide. Výsledkom je, že si môžete užívať nielen bežné lietanie, ale aj rôzne akrobatické triky.

Získajte krásne videá a fotografie


Kvalitný senzor je garanciou toho, že budete natáčať aj fotiť v skvelej kvalite (až 5 Mpx). Napomáha tomu aj elektronická stabilizácia obrazu alebo výkonný procesor od Intelu.

Bezpečný let


Súčasne má dron rad systémov, ktoré sa starajú o to, aby bol let bezpečný a dron sa vždy vrátil v 100% kondícii. Je to aj vďaka tomu, že váži len 80 gramov a má chrániče vrtulí, senzory proti zrážkam a tiež výzvu o dochádzajúcej batérii.

Učte sa a tvorte


Tello je dokonca možné programovať pomocou softvéru Scratch, čo je kódovací systém vyvinutý MIT, vďaka ktorému sa môžu deti aj dospelí naučiť základy programovania. Pre pokročilejších sa potom ponúka možnosť rovno vyvíjať aplikácie pomocou sady Tello SDK.

 


Obsah balenia:


  • dron Tello
  • 8× vrtuľa
  • 1× ochranné oblúky (sada)
  • 3× batéria
  • nabíjací adaptér pre 3 aku
  • USB kábel
  • návod na použitie

Video

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Odporúčaná kategória Začiatočník
HD (1280x720)
Hodnota fps 30
Rozlíšenie fotoaparátu 5 Mpx
13 min
Dosah vysielača 100 m
Áno
Áno
Nie
Nie
Nie
Áno
elektronický
Krízový mód Áno
8 m/s
Zorné pole 83 °
Nie
Hmotnosť 80 g
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 16.8 cm
Výška výrobku 4.1 cm
Hĺbka výrobku 17.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.3 cm
Výška balenia 5.5 cm
Hĺbka balenia 19.6 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu