Dron DJI Mavic Pro Fly More Combo Platinum (DJIM0252C) sivý

Výrobca: DJI , Kategória: Drony
Kód tovaru: DJIMAVICPROFLYMCPL

Dron 4K (3840x2160), ovládání pomocí aplikace/ovladače, max. doba letu 30min, návrat domů, max. rychlost 18m/s, microSD karta, batoh, 2x pohonný akumulátor navíc, nabíječ s autoredukcí, nabíjecí...

Zistiť dostupnosť

dji Mavic ProDJI Mavic Pro Platinum Fly More Combo


Kamkoľvek idete, pôjde s vami a ponúkne vám obraz, ktorý ste predtým nevideli. Pozrite sa na svet z úplne novej perspektívy a natáčajte krásne a kvalitné videá prostredníctvom dronu Mavic Pro. S Platinum verziou navyše vo vzduchu vydržíte dlhšie ako bežný model (až 30 minút) a je tiež podstatne tichší vďaka prepracovaným vrtuľkám a vylepšenému motoru (až o 60 %).


Mavic je malý, ale veľmi silný dron, ktorý premieňa oblohu na vaše kreatívne plátno. Nemusíte sa obávať, že by pri vašich dobrodužstvách došlo k nehodám, za čo ručia vyspelé bezpečnostné systémy a technológie ako FlightAutonomy. Sprostredkujte svoje zážitky bezpečne, a napriek tomu nezabudnuteľne. Kompaktná veľkosť dronu, skladacej vrtule a veľký uhol záberu z neho robia jednu z najsofistikovanejších lietajúcich kamier na svete.


Prístroj skrýva vysoko kvalitné inžinierstvo vrátane počítačových jadier, pokročilého vysielača s dosahom až 7 km, zdvojené senzory alebo kamera natáčajúca vo vysokom rozlíšení 4K. Stačí stlačiť palcom tlačidlo, poklepať prstom a vydáte sa na dobrodružnú cestu za poznaním a zábavou, na ktorú nikdy nezabudnete.


Fly More Combo


Oproti modelu Mavic Pro Platinum vám Fly More Combo ponúka celý rad ďalšieho príslušenstva, s ktorým si užijete počas let dronu a natáčania videí ešte viac vzrušenia a zábavy. Spolu s dronom získate tiež prepravný batoh, nabíjačku s autoredukciou, nabíjací hub až pre štyri akumulátory, nabíjací adaptér k power banke a dva pohonné akumulátory.


Dívajte sa na svet novými očami a premeňte oblohu na svoje maliarske plátno!


Leťte ďalej


Kontrolujte svoj dron zo vzdialenosti až 7 km prostredníctvom malého diaľkového ovládania s technológiou OcuSync, ktoré stačí vložiť do vrecka. Stlačením tlačidla získate krásny a vysokokvalitný obraz vo formáte Full HD, z ktorého vám adrenalín vyletí do rovnakých výšin, v ktorých sám dron lieta.


 


FlightAutonomy


Keď viete, čo je pred vami, narazíte do toho. To isté platí aj pre dron. Pomocou systému FlightAutonomy prístroj vidí prekážky až 15 metrov pred sebou.


 


Vždy vie, kde sa nachádza


Mavic má dokonalý prehľad o svojej polohe bez použitia satelitov. Zvládne sa dokonale pohybovať aj v interiéri.


 


4K Ultra HD kamera


Ak už máte senzor 4K, očakávajte, že obraz bude mať rovnakú kvalitu. Žiadny kompromis! Každá fotka aj záber s Mavic Pro vznikne v rovnako vysokej kvalite, samozrejmosťou je vysoká ostrosť zaručená trojosovou stabilizáciou.
 


Mavic Pro Platinum


Platinum je vylepšená verzia štandardnej verzie Mavic Pro. Má predĺženú výdrž letu až 30 minút a o 60% tichší chod vďaka vylepšenej ergonómii a novým vrtuľám.
 


Dokonalé fotky


S Mavicom urobíte dokonalé fotografie. Má fotoaparát s rozlíšením 12 megapixelov a s podporou Adobe DNG RAW.


 


Natáčajte ako profesionál. Automaticky


Nepotrebujete filmovú posádku, aby ste získali najkvalitnejšie zábery tej najvyššej kvality. Všetko, čo potrebujete, je funkcia ActiveTrack, ktorá môže inteligentne sledovať vybrané objekty. Prispôsobuje sa ich rýchlosti a veľkosti.


 


Gestá pre selfie


Získajte selfie fotografie , ktoré vám budú závidieť všetci vaši priatelia. Dron vás v režime Gesture zameria. Stačí znamenie od vás a zariadenie vytvorí snímok z neobvyklého a originálneho uhlu.


 


Spomaľte


V interiéri určite nemusíte lietať pri maximálnych rýchlostiach, čo platí aj pre prípad, keď chcete fotiť. Preto môžete dron prepnúť na režim pomalejšieho letu pre presné pohyby.


 


Lietajte s telefónom


Všetko, čo musíte urobiť, aby ste s dronom vzlietli, je mať jednoduchý telefón.


 


Funkcia TapFly


V režime TapFly jednoducho klepnite na displej telefónu a dron automaticky letí v požadovanom smere. Má systémy na rozpoznávanie a vyhýbanie sa prekážkam. Stále môžete pokojne fotografovať alebo natáčať.


 


Podľa vás


Mavic sa bude správať tak, ako chcete. Môže jazdiť pomaly rýchlosťou až 65 km/h v režime Šport.


 


Voliteľné príslušenstvo DJI Goggles


Svet z vtáčej perspektívy môžete sledovať aj vo virtuálnej realite. Stačí vám príslušenstvo vo forme headsetu DJI Goggles.


 


Vyfotiť, editovať, zdieľať


V mobilnej aplikácii DJI GO 4 môžete editovať rýchlo. Jej súčasťou sú totiž fltre a špeciálne šablóny. Potom sa môžete pochváliť na svojich sociálnych sieťach.


 


Režim dvoch ovládačov


Mavica môžete ovládať naraz dvoma ovládačmi Master and Slave. Jeden môže napríklad riadiť dron a druhý fotografovať. Režim sa môže použiť aj na školenie menej skúsených pilotov pre väčšiu bezpečnosť.


 


Dvojnásobok snímačov = dvojnásobná spoľahlivosť


Najväčšie nebezpečenstvo u dronov hrozí v tom prípade, že niektorý senzor nefunguje tak, ako by mal. Preto ponúka Mavic všetky kľúčové snímače zdvojené.


 


Lietajte nízko


K dispozícii je tiež režim, ktorý vás automaticky udrží v rovnakej výške nad zemou. Mavic si automaticky poradí aj s nerovnomerným terénom, aby ste mohli lietať nízko nad zemou.


 


Bezpečnejšia a inteligentnejšia batéria


Stav batérie môžete skontrolovať počas letu prostredníctvom aplikácie DJI GO 4. Rovnako vypočítava zostávajúci čas letu pre bezpečnejšie použitie.


 


Aplikácia DJI GO 4


S DJI GO 4 môžete vidieť všetko, čo vidí váš dron. Zhromažďuje v sebe všetky dôležité informácie o stave vášho drona, ako napríklad výdrž alebo jeho polohu.

DJI Mavic Pro Platinum je malý, přesto výkonný dron s novým pohonným systémem, díky kterému se z oblohy stává plátno vaší kreativity, snadno a bez starostí vám pomáhá z každého momentu vytvořit moment letecký. Kompaktní schránka uchovává vysoce komplexní technologii, která z Mavic Pro Platinum dělá doposud nejsofistikovanější létající kameru DJI. 24 výkonných výpočetních jader, zcela nový systém pro přenos s dosahem až 7 km, 5 optických senzorů a 4K kamera s tříosým stabilizovaným závěsem čekají na váš povel, stačí stisknout tlačítko, nebo poklepat na displej.

Verze Platinum je vybavena zcela novými vrtulemi, které snižují hluk až o 60% (4dB) a zároveň s novými regulátory zvyšují letový čas až na 30 minut.

Plně vybavený combo set pro ještě dokonalejší zážitky, obsahující přepravní batoh, nabíječ s autoredukcí, nabíjecí hub pro 4 akumulátory, nabíjecí adaptér k power bance a 2x pohonný akumulátor navíc.

» VÝKONNÝ
Létejte ještě dál
Uvnitř ovladače Mavic, který se vejde do kapsy, se nachází zbrusu nová technologie pro přenos DJI OcuSync, s dosahem až 7km a Full HD 1080p video přenosem.

Bez narážení a škrábanců
Nechráněný dron může narážet do překážek při letech na dlouhé vzdálenosti, nebo při sestupu z velké výšky v režimu pro návrat domů. Mavic využívá technologii FlightAutonomy aby vnímal okolní překážky do vzdálenosti 15m. Může je tak obletět nebo zastavit a viset a předejít tak nehodě i při létání bez vizuálního kontaktu.

Přesné visení
Pozicování podle satelitů může dronu pomoci viset pouze venku bez okolních překážek a rušení. Dron bez satelitů není schopen přesného pozicování a může tak ve vzduchu plavat. Proto je Mavic vybaven předními a spodními optickými senzory a může tak přesně viset uvnitř budov nebo na místech bez signálu GPS.

Zůstaňte déle ve vzduchu
Mavic je oproti Phantomu 4 sice šestinový, to ale neznamená, že by měl létat kratší dobu. Mavic může létat o mnoho déle než byste odhadovali podle jeho velikosti. Je schopen dosahovat až 30 minut letového času a maximální vzdálenosti 13km díky vysoce výkonným a efektivním motorům, regulátorům a vrtulím.

4K Ultra HD Video
Mavic podporuje 4K video při 30 snímcích za vteřinu. Není použita elektronická stabilizace obrazu, aby byl každý záběr skutečně 4K. Vytvořili jsme miniaturní, extrémně přesný tříosý stabilizovaný závěs pouze pro Mavica, který je schopen kameru stabilizovat i při rychlém pohybu pro dosažení plynulého videa a ostrých fotografií.

Fotografie z výšky
Všichni milujeme skvělé fotografie. Ať už si chcete pořídit momentku nebo si kompletujete portfolio, Mavic a jeho 12 megapixelová kamera s podporou Adobe DNG RAW jsou připraveni k fotografování.

» KREATIVNÍ
Natáčejte jako profesionál. Automaticky.
Nepotřebujete filmový štáb, když používáte Mavica, protože vše co potřebujete je ActiveTrack. Stačí označit toho, koho chcete natáčet a ActiveTrack se postará o zbytek, můžete tak natáčet jako profesionál.

Zámávejte svému dronu
Když je Mavic ve vzduchu a vy jste v záběru, vše co potřebujete pro pořízení momentky je jednoduché gesto. S Mavicem v módu Gesta si tak můžete pořídit unikátní selfie.

Přesně nastavené ovládání
Když si chystáte záběr, nebo létáte uvnitř budov, nechcete letět příliš rychle. Přepněte do módu Stativ a každý pohyb Mavica se stane precizním a pomalým.

» SNADNÝ
Létání pomocí telefonu
Možná si chcete pořídit rychlou fotografii, nebo nastavit následování vašeho kamaráda, nebo jen letět do oblak a trochu se proletět. Vše co potřebujete je pouze váš telefon.

Tapfly
Začátečníci mají často problémy s létáním po přímce, protože nejsou zvyklí na joysticky, to ztěžuje natáčení videí. TapFly znamená, že můžete poklepat tam, kam chcete letět a Mavic tak plynule poletí tím směrem a vy se tak můžete soustředit na ovládání kamery a pořizování fotografií, nebo videí. Létání může být opravdu tak jednoduché.

Čekající na povel
Mavic reaguje na každý povel téměř okamžitě. Ať už chcete natočit pomalý, lehce plynoucí záběr, nebo si rozproudit krev při 65 kmh rychlosti v módu Sport.

» BEZ STAROSTÍ
Dvě sady senzorů. Dvakrát tak spolehlivý
Nejčastějším problémem dronů je senzor, který nefunguje tak, jak by měl. Proto je Mavic vybaven dvěma od každého klíčového senzoru. Když jeden selže, druhý jej nahradí.

Vyrovnaný
Zůstaňte ve stejné výšce nad zemí, automaticky. Nedělejte si starosti s tím, že létáte moc nízko, Mavic bude udržovat tu správnou výšku nad nerovnými povrchem.

Bezpečnější, chytřejší akumulátor
Inteligentní pohonný akumulátor Mavic poskytuje letový čas až 30 minut, umožňuje kontrolovat stav akumulátoru v reálném čase během letu pomocí aplikace DJI GO. Dále vypočítává zbývající letový čas a pomáhá tak pilotovi létat bezpečněji.

Stačí se jen podívat
Pomocí aplikace DJI GO můžete vidět vše, co vidí kamera a další informace o Mavicovi které potřebujete vědět, od životnosti akumulátoru po umístění, směr letu a mnoho dalších údajů.

OBSAH BALENÍ:

 • Kvadrokoptéra Mavic PRO Platinum
 • Ovladač se systémem přenosu OcuSync
 • 3x Inteligentní akumulátor Li-Pol 11,4V/3830mAh
 • Nabíječ 50W
 • Sada vrtulí 5 párů
 • Micro SD karta 16GB
 • USB kabel
 • RC kabel (Lightning konektor)
 • RC kabel (Micro USB konektor)
 • Přepravní batoh
 • Nabíječ s autoredukcí 12V
 • Nabíjecí adapter pro 4 akumulátory
 • Nabíjecí redukce pro Power banky

Podporované systémy a zařízení
Verze iOS v4.1.5.
Vyžaduje iOS 9.0 nebo novější. Kompatibilní s iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Mobilní, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Mobilní, iPad mini 4 a iPad mini 4 Wi-Fi + Mobilní. Tato aplikace je optimalizována pro iPhone 7, iPhone 7 Plus.

Android verze v4.1.4.
Android verze 4.4.0 nebo novější. Kompatibilní s Samsung S8, Samsung S7, Samsung S7, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Samsung tabulky 705c, Ascend Mate 9, Ascend Mate 7, Huawei P10 Plus, Huawei Honor 8, Huawei P8 Max, , Xiaomi 5, Google Nexus 6, Nexus 9, Google Nexus 7 II, LG V20.

Podpora dalších dostupných zařízení je ve fázi testování a jejich vývoj pokračuje.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber DJIM0252C
Ďalšie parametre
Odporúčaná kategória Profesionál
4K (3840x2160)
Rozlíšenie fotoaparátu 14 Mpx
30 min
Áno
Áno
Nie
Nie
Áno
tri osi stabilizované závesov
Krízový mód Áno
18 m/s
Zorné pole 79 °
Nie
Záznam letu na microSD karta
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 9.5 cm
Výška výrobku 8.5 cm
Hĺbka výrobku 21.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 36.0 cm
Výška balenia 21.0 cm
Hĺbka balenia 29.0 cm
Váha balenia 8.6 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu