Dron Autel Robotics EVO II Pro 6K Combo oranžový

Výrobca: Autel Robotics , Kategória: Drony
Kód tovaru: ARBEVO2PROC

GPS: Áno
Wi-Fi: Áno
Dosah vysielača: 5000 m
Stabilizátor obrazu: trojosový stabilizovaný záves
Maximálna dĺžka letu: 40 min.
Rozlíšenie fotoaparátu: 20 Mpx
Hodnota fps: 30
Max. rozlíšenie videa: 6K

Zistiť dostupnosť

Autel EVO II Pro


Skladací dron Autel EVO II Pro je profesionálny nástroj určený pre fotografov a videomakerov. Ide o verziu so 6K kamerou. Kamera na trojosovom gimbale s 1" CMOS čipom IMX383 od Sony, natáča videá v rozlíšení 6K pri 30 snímkach za sekundu a vyhotovuje detailné fotografie v rozlíšení až 20 Mpx. Záznam s farebnou hĺbkou 10 bitov v kodeku H.264 alebo H.265 má dátový tok až 120 Mbps.


Dĺžka letu je vďaka batérii s kapacitou 7100 mAh až 40 minút a dosah ovládania je až 5 km. Maximálna letová výška je 7 000 m n. m. a dron odoláva vetru až 74 km/h.


 

 Kľúčové vlastnosti:


 • Obrovské rozlíšenie 20 Mpx
 • Detailné video v 6K s 30 snímkami za sekundu
 • 4× Slow-mo videá v 2.7K s 120 snímkami za sekundu
 • Dĺžka letu až 40 min
 • Dosah ovládania až 5 km
 • Systém detekcie prekážok s 12 antikolíznymi senzormi
 • Automatický vzlet, pristátie a návrat domov
 • Inteligentné letové funkcie Dynamic Track, Precision Flight alebo Parallel Track

  


Autel EVO II Pro je profesionálny skladací dron so 6K kamerou.

 

 


Nie všetky pixely sú si rovné


Veľký čip s menším rozlíšením má jednu kľúčovú výhodu – veľké pixely. Tie do záznamu premietnu len minimum šumu. Objektív je navyše vybavený nastaviteľnou clonou so svetelnosťou od f/2.8 do f/11. Maximálna hodnota ISO 12 800 vám umožní natáčať aj za veľmi náročných svetelných podmienok.

 


Vyhýbanie sa prekážkam vo všetkých smeroch


Dron Autel EVO II je vybavený 12 obrazovými snímačmi, ktoré skenujú priestor vo všetkých smeroch a v reálnom čase vytvára mapu okolitého prostredia. Dron tak už od 40 metrov deteguje prekážky a automaticky sa im vyhýba. Pilot môže na displeji diaľkového ovládača sledovať okolité prekážky znázornené farebnými ukazovateľmi. Ak by malo dôjsť ku kolízii, dron sám zastaví.

 


Výkonný, naozaj výkonný


Gigantická batéria s kapacitou 7100 mAh udrží Autel EVO II vo vzduchu až 40 minút. Preháňať sa dokáže rýchlosťou až 72 km/h do vzdialenosti 5 km. Odoláva vetru s rýchlosťou 62-74 km/h (8. stupeň Beaufortovej stupnice) a dokáže lietať až v 7000 metroch nad morom. Môžete tak sebavedome vyraziť do hôr s vedomím, že vás Autel EVO II za zlých poveternostných podmienok nenechá v štichu, alebo lepšie povedané, na zemi. A je jedno či ste vyrazili do Álp vzdialených pár sto kilometrov alebo cez pol sveta do Himalájí.

 


Inteligentné letové funkcie a automatické natáčacie režimy


Autel EVO II je vybavený pokročilou umelou inteligenciou a celým radom automatických a poloautomatických režimov pre natáčanie. Samozrejmosťou je funkcia pre návrat domov a automatický vzlet a pristátie. Dron je vybavený umelou inteligenciou, ktorá pomáha detegovať objekty v režime Dynamic Track, perfektne vyžehlí vstupné povely pilota s funkciou Precision Flight alebo vám umožní "zafixovať" expozíciu tak, že dron vždy natáča v stanovenej polohe voči slnku s funkciou Parallel Track. Vy sa tak môžete plne sústrediť na správnu kompozíciu a plánovať ďalšie zábery.

 


Keď chcete spomaliť


Autel EVO II s automatickým zaostrovaním a funkciou Phase Detection, dokáže spoľahlivo sledovať rýchlo sa pohybujúce objekty. Zvoľte záznam s rozlíšením 2.7K a 120 snímkami za sekundu, svižnú akciu potom môžete až 4× spomaliť bez toho, aby ste sa museli obmedzovať v rozlíšení.

 


Diaľkový ovládač s vlastným displejom


Diaľkový ovládač je vybavený farebným displejom, ktorý ukazuje živý náhľad z kamery a letové parametre. Ovládač môžete doplniť telefónom a rozšíriť si tak "prístrojovú dosku". Otočné voliče a dobre rozmiestnené tlačidlá umožňujú jednoduché prechádzanie všetkých ponúk a nastavovanie expozície. Na displeji telefónu môžete všetko ovládať aj pomocou dotykovej obrazovky.

  


 Obsah balenia:


 • Dron Autel EVO II Pro
 • Ovládač 2.4GHz
 • 2× extra batéria
 • Nabíjač 220 V
 • Kábel ovládača USB micro
 • Náhradné vrtule (3 páry)
 • Kábel USB-C
 • Kábel USB micro
 • Prevozný kufrík

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Odporúčaná kategória profesionál
6K
Hodnota fps 30
Rozlíšenie fotoaparátu 20 Mpx
40 min.
Dosah vysielača 5000 m
áno
áno
áno
Áno
Nie
Áno
áno
Antikolízne senzory Áno
trojosový stabilizovaný záves
Automatické zastavenie vrtúľ áno
Krízový režim áno
20 m/s
Zorné pole 82 °
8 GB
Záznam letu na micro SD karta
Hmotnosť 1174 g
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hĺbka výrobku 12.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 43.5 cm
Výška balenia 36.0 cm
Hĺbka balenia 21.5 cm
Váha balenia 5.7 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu