Dron Autel Robotics EVO II 8K oranžový

Výrobca: Autel Robotics , Kategória: Drony/Kvadrokoptéry
Kód tovaru: ARBEVO2

GPS: Áno
Wi-Fi: Áno
Dosah vysielača: 5000 m
Stabilizátor obrazu: Trojosový stabilizovaný záves
Maximálna dĺžka letu: 40 min
Rozlíšenie fotoaparátu: 48 Mpx
Hodnota fps: 25
Max. rozlíšenie videa: 8K

Zistiť dostupnosť

Autel evo II


Autel EVO II je profesionálny nástroj pre fotografov a videomakerov a zároveň tiež prvý 8K skladací dron na trhu. Kamera na trojosom gimbale s 1/2" CMOS čipom IMX586 od Sony, natáča videá v rozlíšení 8K pri 25 snímkach za sekundu a vyhotovuje tak detailné fotografie v rozlíšení až 48 Mpx. Záznam s farebnou hĺbkou 10 bitov v kodeku H.264 alebo H.265 má dátový tok až 120 Mbps.


Dĺžka letu je vďaka batérii s kapacitou 7100 mAh až 40 minút a dosah ovládania je až 5 km. Maximálna letová výška je 7000 m n. m. a dron odoláva vetru až 74 km/h.

 


Kľúčové vlastnosti:


 • Obrovské rozlíšenie 48 Mpx
 • Detailné video v 8K s 25 snímkami  za sekundu
 • 4x Slow-mo videá v 2.7K so 120 snímkami za sekundu
 • Dĺžka letu až 40 minút
 • Dosah ovládania až 5 km
 • Systém detekcie prekážok s 12 antikolíznymi senzormi
 • Automatický vzlet, pristátie a návrat domov
 • Inteligentné letové funkcie Dynamic Track, Precision Flight alebo Parallel Track

  


Autel EVO II Pro je profesionálny skladací dron s 8K kamerou.

  
 


48 Mpx, pretože pixelov nie je nikdy dosť


Snímajte zábery v ohromnom rozlíšení 8K, ktoré vám umožňuje pri exporte do 4K až štyrikrát bezstratovo zoomovať. Vypichnete tak v postprodukcii všetky detaily, orežete záznam alebo upravíte kompozíciu. Fotografie s rozlíšením 8000 × 6000 pixelov zase môžete pokojne tlačiť na papier so šírkou aj 250 centimetrov.

 


Vyhýbanie sa prekážkam vo všetkých smeroch


Dron Autel EVO II je vybavený 12 obrazovými snímačmi, ktoré skenujú priestor vo všetkých smeroch a v reálnom čase vytvára mapu okolitého prostredia. Dron tak už od 40 metrov detekuje prekážky a automaticky sa im vyhýba. Pilot môže na displeji diaľkového ovládača sledovať okolité prekážky znázornené farebnými ukazovateľmi. Ak by malo dôjsť ku kolízii, dron sám zastaví.

 


Výkonný, naozaj výkonný


Gigantická batéria s kapacitou 7100 mAh udrží Autel EVO II vo vzduchu až 40 minút. Preháňať sa dokáže rýchlosťou až 72 km/h do vzdialenosti 5 km. Odoláva vetru s rýchlosťou 62-74 km/h (8. stupeň Beaufortovej stupnice) a dokáže lietať až v 7000 metroch nad morom. Môžete tak sebavedome vyraziť do hôr s vedomím, že vás Autel EVO II za zlých poveternostných podmienok nenechá v štichu, alebo lepšie povedané, na zemi. A je jedno či ste vyrazili do Álp vzdialených pár sto kilometrov alebo cez pol sveta do Himalájí.

 


Inteligentné letové funkcie a automatické natáčacie režimy


Autel EVO II je vybavený pokročilou umelou inteligenciou a celým radom automatických a poloautomatických režimov pre natáčanie. Samozrejmosťou je funkcia pre návrat domov a automatický vzlet a pristátie. Dron je vybavený umelou inteligenciou, ktorá pomáha detekovať objekty v režime Dynamic Track, perfektne vyžehlí vstupné povely pilota s funkciou Precision Flight alebo vám umožní "zafixovať" expozíciu tak, že dron vždy natáča v stanovenej polohe voči slnku s funkciou Parallel Track. Vy sa tak môžete plne sústrediť na správnu kompozíciu a plánovať ďalšie zábery.

 


Keď chcete spomaliť


Autel EVO II s automatickým zaostrovaním a funkciou Phase Detection, dokáže spoľahlivo sledovať rýchlo sa pohybujúce objekty. Zvoľte záznam s rozlíšením 2.7K a 120 snímkami za sekundu, svižnú akciu potom môžete až 4x spomaliť bez toho, aby ste sa museli obmedzovať v rozlíšení.

 


Diaľkový ovládač s vlastným displejom


Diaľkový ovládač je vybavený farebným displejom, ktorý ukazuje živý náhľad z kamery a letové parametre. Ovládač môžete doplniť telefónom a rozšíriť si tak "prístrojovú dosku". Otočné voliče a dobre rozmiestnené tlačidlá umožňujú jednoduché prechádzanie všetkých ponúk a nastavovanie expozície. Na displeji telefónu môžete všetko ovládať aj pomocou dotykovej obrazovky.

  


Obsah balenia:


 • Dron Autel EVO II Pro
 • Ovládač 2.4 GHz
 • Nabíjač 220 V
 • Kábel ovládača USB micro
 • Náhradná vrtuľa (3 páry)
 • Kábel USB-C
 • Kábel USB micro

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Odporúčaná kategória Profesionál
8K
Hodnota fps 25
Rozlíšenie fotoaparátu 48 Mpx
40 min
Dosah vysielača 5000 m
Áno
Áno
Áno
Áno
Nie
Áno
Áno
Antikolízne senzory Áno
Trojosový stabilizovaný záves
Automatické zastavenie vrtúľ Áno
Krízový režim Áno
20 m/s
Zorné pole 79 °
8 GB
Záznam letu na microSD karta
Hmotnosť 1127 g
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hĺbka výrobku 12.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 29.0 cm
Výška balenia 26.5 cm
Hĺbka balenia 14.5 cm
Váha balenia 3.1 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu