Novinka na Hej.sk: Vyskúšajte domáce potreby od prémiovej značky LAMART!

Hej.sk sa pýši širokým sortimentom elektrospotrebičov a chovateľských potrieb, no aby ste mali neustále z čoho vyberať, do našej ponuky sme zaradili aj domáce potreby LAMART.  

Cenovo dostupné produkty LAMART prinesú do vašej kuchyne ľahkosť, kvalitu a vycibrený štýl. kvalitne spracované a nechýba im ani moderný dizajn.

Ako prvú si vybavíte kuchyňu. Na obvyklé varenie iste využijete sadu hrncov, tlakový hrniec alebo napríklad hrniec na cestoviny s cedidlom. Keď budete dochucovať vaše chutné výtvory, vďaka sade na korenie v otočnom stojane budete mať všetko poruke. Radšej by ste si zvolili hrubosť mletia podľa seba? Tak využite mlynčeky na korenie! Hodiť sa určite budú aj nože a brúsky, s ktorými budú nože skutočne ostré. Ak ste naklonený prírodným materiálom, môžete si zvoliť rukoväť z bambusového dreva.  

Aké produkty do kuchyne ešte ponúka LAMART? Tak napríklad formy na pečenie, panvice, kuchynské dosky, termosky, kanvice so signalizačnou píšťalkou,... Nechýba ani bezdotykový kôš na odpadky či plastové/sklenené dózy na skladovanie a prenášanie potravín.

Aby ste boli ako z časopisu, sú tu pre vás aj žehliace dosky s odkladacou plochou pre naparovaciu žehličku. A ak chcete vašu starú dosku zrenovovať, určite oceníte univerzálne poťahy na žehliace dosky.  

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: