Digitálny fotoaparát Sony Cyber-shot DSC-RX100 II čierny

Výrobca: Sony , Kategória: Pokročilé kompakty
Kód tovaru: SONDSCRX100M2CE3

20,2MP „převrácený“ snímač zachytí ostré detaily. Díky displeji LCD s možností náklonu a technologii NFC si snímky snadno prohlédnete a jednoduše je můžete sdílet

Zistiť dostupnosť

Sony DSC-RX100M2, čierna


Prebuďte v sebe kreativitu. Každý sa môže stať umelcom, ak k tomu má kvalitné vybavenie. Elegantný, ľahký a skvelými funkciami nabitý fotoaparát od spoločnosti Sony z vás urobí profesionálneho fotografa. Umožní vám vyjadriť sa aj zachytiť nádherné selfies či momentky s rodinou a priateľmi.


Foťte, kedykoľvek chcete. Vo dne alebo v noci, medze sa nekladú. Kvalitný snímač Exmor R vám dopraje nádherné ostré snímky plné detailov a bez nechceného zrnenia aj za zníženej svetelnosti. Neuspokojte sa s priemerom, keď môžete mať oveľa viac.


Nájdite uhol záberu, ktorý je pre danú situáciu najlepší. Vysokú flexibilitu a voľnosť vám zaistí výklopný prehľadný 3" LCD displej, s ktorým budete mať vždy prehľad o kompozícii snímky, aj keď fotíte v sťažených podmienkach. Nakloňte ho podľa potreby až o 45° nadol alebo 84° nahor a užívajte si výsledky.


Svoje snímky ihneď po vytvorení môžete zdieľať s rodinou alebo priateľmi. Prepojte prostredníctvom technológií NFC a Wi-Fi fotoaparát s inteligentným telefónom alebo tabletom, upravujte a buďte pyšní. Všetci vás a vaše výtvory budú uznanlivo obdivovať.


Foťte bez kompromisov za denného svetla aj v tme!

  


Jednoduché ovládanie


Upravujte nastavenie jednoducho plynulým otáčaním kolieska. Automatickým pohybom nastavíte vlastnosti, ktoré potrebujete, a ihneď výsledky uvidíte na prehľadnom LCD displeji.


  


Wi-Fi pripojenie


Prepojte fotoaparát s telefónom alebo tabletom. Stačí jediný dotyk a pomocou technológie NFC budete môcť ihneď vyfotené snímky upravovať a zdieľať na sociálnych sieťach.


  


Podčiarknite svoju kreativitu


Výklopný displej vám dopraje maximálny prehľad o kompozícii snímky. Skúšajte rôzne nezvyklé uhly záberu, ktoré by skôr neboli možné. Prebuďte v sebe umelca a potom svoje snímky pyšne zdieľajte svojim priateľom.


  


Jasnejší ako predtým


Technológia prevráteného snímača zaistí, že svetlo dopadá priamo na snímač bez toho, aby mu v ceste stáli akékoľvek prekážky. Foťte nádherné a ostré snímky aj pri slabom osvetlení a nerobte žiadne kompromisy.


  


Citlivé umenie


Snímač Exmor R zabezpečí, že vaše fotografie budú žiariť. Atmosféru im dodáte vy, o technickú stránku sa postará fotoaparát. Ostré, plné sýtych farieb a s nízkym šumom. Fotoaparát RX100M2 už nebudete chcieť dať z ruky.

20,2MP „převrácený“ snímač zachytí ostré detaily. Díky displeji LCD s možností náklonu a technologii NFC si snímky snadno prohlédnete a jednoduše je můžete sdílet

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
kompakt
Odolnosť nemá
Menu v CZ/SK jazyku Áno
Snímací čip
CMOS
20 Mpx
RAW, JPEG
Objektív
3.6 ×
20 ×
28 mm
100 mm
Áno
1,8
160
25600
Displej a hľadáčik
displej
7.5 cm
1228800 px
Áno
Rozhranie
Nie
Áno
Záznam videa
Full HD (1920 × 1080) px
Pamäť
Áno
Farba
Farba čierna
Ďalšie parametre
Typ batérií Li-Ion akumulátor
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.2 cm
Výška výrobku 5.8 cm
Hĺbka výrobku 3.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 16.0 cm
Výška balenia 9.5 cm
Hĺbka balenia 13.0 cm
Váha balenia 0.7 kg
Více informací Méně informací