Digitálny fotoaparát Sony Alpha 7 telo čierny

Výrobca: Sony , Kategória: Kompakty s výmenným objektívom
Kód tovaru: SONILCE7BCE

Typ batérií: Li-Ion akumulátor
Výrobok hmotnosť (kg): 0,474 kg
Farba: čierna
Značky: Sony
Materiál tela: kov
Typ fotoaparátu: kompakt s výmenným objektívom
Menu v CZ/SK jazyku: Áno
Max. citlivosť (ISO): 25600

Zistiť dostupnosť

Sony Alpha 7 telo, čierna


Digitálny fotoaparát Sony A7 je obojživelníkom svojho druhu. Možno s ním natáčať kvalitné videá, ale predovšetkým fotografovať jedinečné snímky spoločne s plnoformátovým 35 mm snímačom CMOS, ktorý sa môže pochváliť výsledkami s 24,3 Mpx. Fotky je možné ukladať vo formátoch JPEG a RAW. O kvalite fotografovania vás možno presvedčí aj protiprachová funkcia, ktorá má ochranný povrch na optickom filtri s ultrazvukovým vibračným mechanizmom.


Vzhľad hrá veľkú úlohu


Svoje úchvatné zábery môžete zároveň sledovať na multifunkčnom LCD displeji s uhlopriečkou 7,5 cm. Dotykový displej vám dopraje rozlíšenie 921 600 bodov, navyše môžete polohovací displej pre lepšiu viditeľnosť jednoducho naklápať. A keďže každé oko vidí inak, fotoaparát Sony A7 obsahuje päť úrovní ovládania jasu, takže si obraz upravíte tak, ako sa vám bude páčiť. Priviesť všetko k dokonalosti budete mať možnosť aj vďaka funkcii úpravy šumu, vyváženia bielej či zaostrovania.


Uchová všetky vaše spomienky z ciest v žiarivých farbách.

 


Fotenie za šera aj kvalitné videá


Treba spomenúť aj ISO s neuveriteľnými hodnotami 200 – 25 600, čo je citlivosť snímača na svetlo, takže v horších svetelných podmienkach využijete vyššie hodnoty, aby ste docielili čo najlepší záber. Zariadenie Sony A7 môžete využívať aj na natáčanie senzačných videí zo svojich ciest. Všetko je natáčané v rozlíšení Full HD do formátu AVCHD, ktorý je typickým formátom pre značku Sony. S vysokými číslami ešte nie je koniec, nakoľko rýchlosť uzávierky fotoaparátu sa pohybuje 1/8000 s.

 


Plný nekonečných možností


Pre veľké množstvo zaznamenaných zážitkov je nutné mať aj dostatok miesta na pamäťovej karte. Preto vás iste poteší, že fotoaparát Sony A7 podporuje mnoho pamäťových kariet, ako napríklad SD, SDHC, SDXC, ale aj MS PRO Duo. To už svedčí o tom, že zariadenie je pripravené naplno. Zachytené snímky potom jednoducho prenesiete do počítača pomocou USB konektora alebo pripojenia Wi-Fi. Fotoaparát obsahuje aj niekoľko funkcií. Za zmienku stojí rozpoznanie tváre, kedy je snímač schopný zaregistrovať až osem tvárí. Ďalej je tu dostatok obrazových efektov, ako napríklad akvarel, farby v tóne popu alebo miniatúra. Funkcia v štýle dynamického rozsahu alebo redukcia šumu sú samozrejmosťou. Tu možno vidieť, že nech už budete Sony A7 vlastniť akokoľvek dlho, tak vás stále neprestane prekvapovať.


Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
kompakt s výmenným objektívom
Menu v CZ/SK jazyku Áno
Materiál tela kov
Snímací čip
24.3 Mpx
Full Frame
CMOS
RAW, JPEG
200
25600
Objektív
Bajonet Sony E
iba telo
Režimy a funkcie
5 sn./s
Zaostrovanie a meranie scény
1/8000 s
30 s
Displej a hľadáčik
elektronický
7.5 cm
921600 pix
Áno
Áno
Rozhranie
Konektory USB konektor
Áno
Áno
Podpora priamej tlače Áno
Nie
Záznam videa
Full HD (1920x1080)
Hodnota fps 60
AVCHD
Pamäť
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Ďalšie parametre
Typ batérií Li-Ion akumulátor
čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 12.7 cm
Výška výrobku 9.4 cm
Hĺbka výrobku 4.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 23.0 cm
Výška balenia 16.0 cm
Hĺbka balenia 16.5 cm
Váha balenia 1.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu