Digitálny fotoaparát Panasonic DMC-FT30EP-D oranžový

Výrobca: Panasonic , Kategória: Outdoorové kompakty
Kód tovaru: PANDMCFT30EPD

Značky: Panasonic
Vodoodolnosť do: 8 m
Farba: oranžová
Typ fotoaparátu: outdoorový fotoaparát
Menu v CZ/SK jazyku: Áno
Odolnosť: vodotesný
Odolnosť: mrazuvzdorný
Odolnosť: odolný proti pádu

Zistiť dostupnosť

Panasonic DMC-FT30EP-D, oranžováPanasonic DMC-FT30EP-D, oranžováNechajte vykuknúť svoj štýl. S kompaktným fotoaparátom od spoločnosti Panasonic sa nebudete musieť rozhodne hanbiť za svoj doplnok. Prístroj z radu LUMIX zaručuje mimoriadnu odolnosť. Nebude mu vadiť, keď si ho vezmete so sebou do vody, zvládne vytvárať nádherné podvodné zábery do hĺbky až osem metrov.Aktívny životný štýl podčiarkujú aj ďalšie pôsobivé vlastnosti modelu. Dokáže bez úhony prežiť pád z výšky až 1,5 metra, poradí si s horskou snehovou zimou až -10 °C a samozrejme nebude výslednú kvalitu snímok zrážať ani prach, voči ktorému je fotoaparát tiež odolný.Ak vám fotografie nestačia, kúpte si video. Fotoaparát vám umožní nahrávať kvalitné HD videá v rozlíšení 1280×720. V tele je umiestnené špeciálne tlačidlo pre začiatok nahrávania, čo je výhodné predovšetkým v tom, že máte možnosť pohodlne prepínať medzi fotením a záznamom videa.S fotoaparátom budete môcť zaznamenávať svoje outdoorové dobrodružstvo, a to aj pod vodou!
Panasonic DMC-FT30EP-D, oranžováPoradí si s vaším dobrodružným štýlom životaVoda, mráz, pád alebo prach. Pre fotoaparát nič nepredstavuje problém. Je výborným spoločníkom pre všetkých, ktorí žijú dobrodružným životom a chcú si zaznamenávať každý svoj krok v kvalitných snímkach a videách.

Panasonic DMC-FT30EP-D, oranžováZabudovaná pamäťFotoaparát sa pýši okrem klasickej kompatibility s SD kartami tiež 200MB zabudovanou pamäťou. Ku kapacite karty tak pridáte ďalších 34 kvalitných snímok navyše.

Panasonic DMC-FT30EP-D, oranžováOptický stabilizátor obrazuPredovšetkým ak ste v pohybe vy či objekt fotografovania, musíte sa stretnúť so zníženou kvalitou ostrosti obrazu v dôsledku trasúcich sa rúk. Zabudovaný optický stabilizátor obrazu však dokáže rozpoznať trasenie. Výsledkom sú ostré a jasné snímky, ktoré všetkým vyrazia dych.

Panasonic DMC-FT30EP-D, oranžováTvorivá kontrolaV režime záznamu nájdete funkciu Kreatívneho ovládania, v režime prehrávania potom funkciu Kreatívneho retušovania. Obe vám umožnia pozdvihnúť scénu na ešte vyššiu úroveň a odovzdať ju do výslednej snímky alebo videí s vašim osobitým štýlom.

Panasonic DMC-FT30EP-D, oranžováNedostatok svetla už nie je problémTemné prostredie už nebude predstavovať prekážku, ak túžite nahrávať videá. Svietidlo sa postará o dostatok priameho svetla na to, aby výsledné video obsahovalo všetky detaily, ktoré chcete zobraziť. Svietidlo môže slúžiť aj ako baterka v prípade, že nemáte fotoaparát zapnutý.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
outdoorový fotoaparát
Menu v CZ/SK jazyku Áno
Odolnosť vodotesný, mrazuvzdorný, odolný proti pádu
8 m
Závit na statív Áno
Áno
SD Card, SDXC (SD Extended-capacity), SDHC (SD High-Capacity)
Typ batérií Li-Ion akumulátor
Farba oranžová
Záznam videa
1280 × 720
25
Snímací čip
CCD
16.1 Mpx
1.3 sn./s
JPEG
Objektív
4 ×
Áno
3,9 – 5,7
25 mm
100 mm
1/1300 s
1600
Displej a hľadáčik
6.75 cm
230000 px
Nie
Nie
displej
Bezdrôtové pripojenie
Nie
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.4 cm
Výška výrobku 5.8 cm
Hĺbka výrobku 2.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.5 cm
Výška balenia 6.0 cm
Hĺbka balenia 14.0 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací