Digitálny fotoaparát Nikon Coolpix W150 BACKPACK KIT modrý

Výrobca: Nikon , Kategória: Outdoorové kompakty
Kód tovaru: NIKCOOLPIXW150BL

Značky: Nikon
Vodoodolnosť do: 10 m
Farba: modrá
Typ fotoaparátu: outdoorový fotoaparát
Menu v CZ/SK jazyku: Áno
Materiál tela: plast
Odolnosť: vodotesný
Odolnosť: mrazuvzdorný

Zistiť dostupnosť

Nikon Coolpix W150Nikon Coolpix W150, modrá


Čaká vás dovolenka s rodinou, večierok s priateľmi či nejaké neopakovateľné outdoorové dobrodružstvo? Nech už sa chystáte na čokoľvek, s fotoaparátom Nikon Coolpix W150 môžete svoje zážitky zaznamenať na úžasných fotografiách či videách. Tento jedinečný prístroj vyniká nadštandardnou odolnosťou, vďaka ktorej si ho môžete vziať v podstate kamkoľvek. Môžete s ním fotiť pod vodou, na extrémne prašných miestach, či v mrazivom prostredí veľhôr.


Prístroj je vybavený moderným CMOS snímačom, ktorý sa pýši rozlíšením 13,2 Mpx. Môžete sa tak tešiť na krásne ostré fotky aj dokonale plynulé videá. Tie môžete nahrávať aj vo vysokom Full HD rozlíšení a so stereofónnym zvukom. Každý neopakovateľný moment, ktorý vám osud prichystá, skrátka môžete zachytiť a v perfektnej kvalite navždy uchovať.


Odvážte sa, bavte sa a všetko zaznamenajte na špičkových fotkách či videách.

Odolá vode, mrazu aj pádom


Digitálny fotoaparát Nikon Coolpix W150 je vodotesný do 10 m, takže s ním môžete zachytiť aj krásy podmorského dna. Zároveň ide o prístroj, s ktorým nemusíte jednať v rukavičkách. Odolá totiž aj pádu z výšky 1,8 m. A aby toho nebolo málo, tento fotoaparát je aj mrazuvzdorný - môžete ho používať aj v -10 °C.


Focení podmořského dna
 


Priblížte si vzdialené objekty


Aby ste mohli zachytiť aj vzdialenejšie predmety, je tento outdoorový fotoaparát vybavený špičkovým objektívom NIKKOR s 3× optickým zoomom. Vedľa toho navyše môžete využívať funkciu Dynamic Fine Zoom, ktorá vám snímanú scénu digitálne priblíži až šesťnásobne.


Nikon Coolpix W150
 


Krásne fotky bez zložitého nastavovania


Jedinečné zábery môžete vytvárať aj bez odborných fotografických znalostí. Nikon Coolpix W150 totiž dokáže rozpoznať, čo práve fotíte, a na základe toho optimalizovať expozičné nastavenie. Užívateľskú prívetivosť prístroja ešte podtrhuje intuitívne menu.


Nikon Coolpix W150
 


Spojte fotoaparát s mobilom


Outdoorový fotoaparát Nikon Coolpix W150 môžete jednoducho prepojiť so svojím smartfónom. Doň si stačí stiahnuť bezplatnú aplikáciu SnapBridge, ktorá vám o.i. umožní ovládať fotoaparát na diaľku. A okrem toho s ňou môžete bezdrôtovo prenášať urobené snímky z fotoaparátu do telefónu. Spomínaná aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačnými systémami Android aj iOS.


Nikon Coolpix W150
 


Vyšperkujte svoje snímky zaujímavými efektmi


Priamo vo fotoaparáte môžete svoje fotografie doplniť o celý rad zaujímavých efektov. Svoje originálne dielka potom môžete prostredníctvom aplikácie SnapBridge rovno zdieľať na sociálnych sieťach.


Nikon Coolpix W150
 


Displej s antireflexnou úpravou


Na 2,7-palcovom TFT LCD displeji vždy bez problému vidíte snímanú scénu. Ide totiž o obrazovku so špeciálnou antireflexnou vrstvou, ktorá zaručuje špičkovú viditeľnosť aj pod vodou. Skvelou vychytávkou je aj možnosť individuálneho nastavenia jasu displeja - k dispozícii tu máte hneď 5 stupňov jasu.


Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
outdoorový fotoaparát
Menu v CZ/SK jazyku Áno
Materiál tela plast
Odolnosť vodotesný, odolný proti pádu, mrazuvzdorný
10 m
Závit na statív Áno
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Podporované pamäťové karty SD Card, SDXC (SD Extended-capacity), SDHC (SD High-Capacity)
Typ batérií Li-Ion akumulátor
modrá
Záznam videa
Full HD (1920 × 1080)
Snímací čip
CMOS
13.2 Mpx
JPEG
Objektív
3 x
Nie
3,3 – 5,9
30 mm
90 mm
1/2000 s
25 s
125
1600
Displej a hľadáčik
6.7 cm
230000 pix
Nie
Nie
displej
Bezdrôtové pripojenie
Áno
Áno
Nie
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 6.7 cm
Hĺbka výrobku 3.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 19.5 cm
Výška balenia 20.5 cm
Hĺbka balenia 27.1 cm
Váha balenia 1.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu