Digitálny fotoaparát Fujifilm Instax Mini LiPlay Bundle Hard zlatý

Výrobca: Fujifilm , Kategória: Instantné fotoaparáty (polaroidy)
Kód tovaru: FUJLIPLAYKITG

Značky: Fujifilm

Zistiť dostupnosť

Fujifilm Instax Mini LiPlay


Fujifilm Instax Mini LiPlay, set, zlatá


Objavte kúzlo instantného fotografovania. Fujifilm Instax Mini LiPlay vám umožní vytvárať úžasné snímky, ktoré si môžete ihneď po ich vyfotení vytlačiť. Súčasťou prístroja je totiž špeciálna integrovaná tlačiareň, prostredníctvom ktorej obrázok jednoducho prevediete na papier s veľkosťou kreditnej karty (86 × 54 mm). Okrem toho si však môžete fotografie uložiť aj v digitálnej podobe (formát JPEG) – buď do internej pamäte, ktorá pojme cca 45 fotiek, alebo na kompatibilnú microSD kartu.


Tento moderný prístroj vás nadchne aj celým radom unikátnych funkcií, vďaka ktorým svoje fotky vyšperkujete k obrazu svojmu. Môžete pracovať so 6 rôznymi filtrami, upravovať jas alebo fotky dozdobiť niektorým z 10 štýlových rámikov. A skvelý zlepšovák predstavuje aj možnosť doplniť fotku o zvukový záznam (prostredníctvom QR kódu).


Žite, bavte sa a tvorte! Vaše fotky teraz môžu mať fyzickú aj digitálnu podobu, a dokonca môžu aj rozprávať.

 


Fotka so zvukom? Prečo nie!


Fotografia so zvukom sa vám môže javiť ako sci-fi. S instantným fotoaparátom Fujifilm Instax Mini LiPlay ju však vytvoríte už za malú chvíľku. Postará sa o to zaujímavá funkcia Sound function, prostredníctvom ktorej môžete k obrázku pridať až 10-sekundový zvukový záznam. K fotke sa skrátka doplní špeciálny QR kód, ktorý následne stačí naskenovať smartfónom či tabletom, čím sa zvuk automaticky prehrá.

 


Vytlačte si fotky z mobilu


Vďaka funkcii Direct Print si môžete s fotoaparátom Fujifilm Instax Mini LiPlay vytlačiť i fotky, ktoré ste vyfotili svojím smartfónom. Stačí ich s pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth preniesť do fotoaparátu.


Fujifilm Instax Mini LiPlay
 


Pohodlné fotenie selfie


Na prednej strane tohto hybridného instantného fotoaparátu nájdete špeciálne selfie zrkadielko, ktoré vám výrazne zjednoduší fotenie autoportrétov. Pri ňom oceníte i funkciu Remote Shooting, ktorá spočíva v ovládaní spúšte fotoaparátu s pomocou mobilného telefónu.


Fujifilm Instax Mini LiPlay
 


Skvelá kvalita fotiek


O to, aby bola každá vaša fotka dokonalo ostrá, sa stará 1/5" CMOS snímač, 28 mm objektív a praktická funkcia automatického ostrenia. Zásluhou integrovaného blesku krásne fotky vytvoríte aj v šere. Scénu môžete efektívne prisvietiť na vzdialenosť 0,5 až 1,5 m.


Fujifilm Instax Mini LiPlay
 


Pred tlačou si fotky pozorne prehliadnite


Ničoho sa nebojte a pokojne svoj zážitok zachyťte na väčšom množstve fotiek. Svoje výtvory si totiž môžete prehliadnuť na 2,7-palcovom LCD displeji. Máte tak možnosť vybrať si tú najlepšiu fotografiu a až tú potom vytlačiť.Fujifilm Instax Mini LiPlay
 


100 vytlačených fotiek na jedno nabitie


Zásluhou spoľahlivého lítium-iónového akumulátora sa fotoaparát Fujifilm Instax Mini LiPlay pýši aj skvelou výdržou. Na jedno nabitie s ním vytlačíte až 100 fotografií.


Fujifilm Instax Mini LiPlay

 


Obsah balenia:


  • Fotoaparát Fujifilm Instax Mini LiPlay zlatý
  • Štýlový pletený obal
  • Ramenný popruh

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 8.3 cm
Výška výrobku 12.3 cm
Hĺbka výrobku 3.7 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 19.4 cm
Výška balenia 6.5 cm
Hĺbka balenia 11.1 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací