Digitálny fotoaparát Canon Zoemini S biely

Výrobca: Canon , Kategória: Instantné fotoaparáty (polaroidy)
Kód tovaru: CANZOEMINISW

Značky: Canon
Typ fotoaparátu: instantný fotoaparát
Menu v CZ/SK jazyku: Áno
Materiál tela: plast
Závit na statív: Nie
Farba: biela
Rozlíšenie (foto): 8 Mpx
Max. citlivosť (ISO): 1600

Zistiť dostupnosť

Canon Zoemini S


Užívajte si chvíľky s rodinou a priateľmi ešte štýlovejšie. Zaznamenajte si vzácne zážitky aj pominuteľné momentky dňa fotoaparátom Canon Zoemini S, ktorý vám umožní ich rovno aj vytlačiť. Tento špeciálny prístroj snímku najprv vyfotí, pričom si môžete vybrať pomer strán 3:2, alebo štvorcový 1:1. Následne potom do tlačiarne vložíte papier a fotografiu vytlačíte už za 50 sekúnd s rozlíšením 314×600 DPI. Zariadenie automaticky rozpozná papier (je kompatibilný s fotografickým papierom ZINK) a začne tlačiť.


Kvalitné spracovanie


Vo vnútri sa nachádza batéria s kapacitou 700 mAh, ktorá na jedno nabitie zvládne zabezpečiť prístroju výdrž až na 25 výtlačkov. Aby nedochádzalo k jej rýchlemu vybíjaniu, dôjde po chvíľke nečinnosti k automatickému vypnutiu. Fotoaparát má pevný zoom a automatické zaostrenie, na zabezpečenie dostatočného množstva osvetlenia poslúži dodatočné zábleskové a doplnkové svetlo. Počas nabíjania budete o tejto činnosti informovaní pomocou LED indikátora.


 


Fotografiu budete mať na papieri za necelú minútu od stlačenia spúšte!

 


2v1


V jedinom prístroji sa ukrýva fotoaparát aj tlačiareň. Tento jedinečný prístroj vám zaručí zaznamenanie zážitkov do digitálnej podoby aj na papier. Stačí mať po ruke fotografický papier ZINK a snímka bude doslova vo vašich rukách za necelú minútu od vyfotenia!


 
 


Nádherne selfie snímky


Na prednej strane je umiestnené inteligentné zrkadlo s kruhovým svetlom. Vždy teda môžete nastaviť presnú kompozíciu podľa vlastných predstáv, pretože náhľad vidíte rovnako dobre, ako keby ste sa pozerali do hľadáčika.


 
 


Samolepky


Vytlačenú fotografiu si môžete zarámovať, ale tiež nalepiť na zošit alebo na zrkadlo. Fotografický papier ZINK má odlepovaciu zadnú stranu, takže si z vytvorenej snímky v zlomku sekundy môžete vytvoriť samolepku.


 
 


Kvalitná tlač


Tlač na fotopapier ZINK je zárukou kvality. Papier je pokrytý viacerými vrstvami mikroskopických kryštálov. Tie následne po zahriatí vytvoria fotografiu bez nutnosti využitia atramentu. Výsledná snímka je krásne farebná, ale predovšetkým odolná proti rozmazaniu, a dokonca aj proti vode.


 
 


Kompaktné rozmery


Fotoaparát na prvý pohľad zaujme svojím farebným spracovaním. Veľmi praktické sú jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť, vďaka ktorým ho môžete mať neustále po ruke. Vložte ho do batohu alebo do vrecka a majte ho pripravený na použitie kedykoľvek a kdekoľvek.


Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
instantný fotoaparát
Menu v CZ/SK jazyku Áno
Materiál tela plast
Závit na statív Nie
Snímací čip
8 Mpx
1600
Objektív
Nie
Displej a hľadáčik
Nie
Interný blesk Áno
nie
Rozhranie
Nie
Áno
Áno
Tlač
Typ fotopapiera ZinkTM
Rozmer fotky 5 × 7,6 cm
Doba vyvolania fotografie 50 s
Pamäť
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Napájanie
Typ batérií Li-Pol akumulátor
Farba
biela
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 7.8 cm
Výška výrobku 12.1 cm
Hĺbka výrobku 2.4 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 14.6 cm
Výška balenia 4.5 cm
Hĺbka balenia 10.7 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu