Digitálny fotoaparát Canon EOS R6 čierny

Výrobca: Canon , Kategória: Kompakty s výmenným objektívom
Kód tovaru: CANEOSR6BODY

Typ batérií: Li-Ion akumulátor
Vodotesnosť: Áno
Hmotnost výrobku (kg): 0,68 kg
Farba: čierna
Značky: Canon
Typ fotoaparátu: kompakt s výmenným objektívom
Menu v CZ/SK jazyku: Áno
Materiál tela: kov

Zistiť dostupnosť


Canon EOS R6, čierna


Vstúpte do sveta profesionálnej fotografie a videa s bezzrkadlovým fotoaparátom Canon EOS R6. Môžete sa tešiť na skutočne prémiovú kvalitu fotografií a videí, rovnako ako na stabilizáciu obrazu (8 EV) či automatické zaostrovanie, ktoré sú, aj vďaka procesoru DIGIC X, najlepšie a najrýchlejšie na svete.


K dispozícii máte dva sloty na pamäťové karty, môžete sa spoľahnúť na tiché kontinuálne snímanie rýchlosťou až 20 sn./s alebo systém Dual Pixel CMOS AF umožňujúci natáčať dychvyrážajúce 4K videá so 60 sn./s. Vo výbave nájdete aj vysoko presný elektronický hľadáčik s 3,69 miliónmi bodov a obnovovacou frekvenciou 120 sn./s, ktorý je v kombinácii s plne otočným dotykovým displejom garanciou toho, že budete kreatívnejší viac než predtým.

 


Kľúčové vlastnosti:


 • Superrýchle automatické ostrenie
 • Extrémne výkonný procesor DIGIC X
 • Najlepšia stabilizácia obrazu na svete
 • 2 sloty na karty
 • Špičkovo presný elektronický hľadáčik s 3,69 miliónmi bodov a obnovovacou frekvenciou 120 sn./s

 


Nekompromisná bezzrkadlovka pre tých najnáročnejších!

  


Foťte rýchlo a ticho


Čím vyniká Canon EOS R6? Jednoducho spojením špičkovej kvality fotografií s vynikajúcou rýchlosťou a dokonale tichou prevádzkou. Vaše okolie si nevšimne fotenie ani pri hrobovom tichu.

 


Tiché kontinuálne snímanie rýchlosťou až 20 sn./s


Tento model zvláda tiché kontinuálne snímanie rýchlosťou až 20 sn./s s automatickou expozíciou, sledovaním automatického zaostrovania a stabilizáciou obrazu. Ponúka sa aj mechanická uzávierka s rýchlosťou 12 sn./s.


 


Procesor DIGIC X


Procesor DIGIC X prináša nekompromisný výkon umožňujúci odfotiť až 240 RAW snímok alebo vyše 1 000 fotografií JPEG v jedinej sekvencii rýchlosťou 12 sn./s pri využití karty UHS-II.


 
  


Dual Pixel CMOS AF


S týmto modelom je možné natáčať dych vyrážajúce 4K videá so 60 snímkami za sekundu, rovnako ako natáčať do Full HD so 120 snímkami za sekundu. Fotoaparát sa tak stáva skvelým pomocníkom aj pre náročných filmárov, ktorí ocenia tiež Canon Log a HDR PQ na dynamickejší rozsah. Oba sloty fotoaparátu na pamäťové karty UHS-II SD sa pýšia podporou na 10-bitový záznam 4:2:2.


Hybridný fotoaparát


Canon EOS R6 vašu kreativitu posunie na úplne novú úroveň – vďaka špičkovej kvalite fotografií a videí doplnenej o bohaté možnosti, ako ich zaobstarať prostredníctvom elektronického hľadáčika alebo plne otočného dotykového displeja.


 


 
 


Najlepšia stabilizácia obrazu na svete: 8 EV


Aj z ruky teraz môžete fotografovať so závierkou dlhou až štyri sekundy, aby ste dokázali efektívne rozmazať vodu pri fotografovaní krajiniek i ľudí na rušnej ulici – to všetko bez statívu. Fotoaparát totiž ponúka 5-osový stabilizátor obrazu s ochranou voči otrasom fotoaparátu až 8 EV. Keď navyše využijete objektívy typu RF so systémom optickej stabilizácie obrazu (okrem RF 600MM F11 IS STM alebo RF 800 m F11 IS STM), systémy inteligentne spolupracujú pre ešte pôsobivejšie výsledky. Stabilizácia je dostupná aj pri videách prostredníctvom systému Movie Digital IS, ktorý navyše prináša ďalšiu vrstvu stabilizácie pre profesionálnu tvorbu.

 


Najrýchlejšie automatické zaostrovanie na svete


Dokonalé snímky dosiahnete prostredníctvom systému Dual Pixel CMOS AF II, ktorý riadi výkonný procesor DIGIC X s umelou inteligenciou a hĺbkovým učením. Výsledkom toho je prepracované rozpoznávanie a sledovanie objektov – mimoriadne presne detekuje oči, líca i hlavu. Rovnako tak ale fotoaparát inteligentne rozpozná mačky, psy a vtáky na ľahšie fotografovanie rýchlo sa pohybujúcich objektov v divokej prírode i doma.

 


Intuitívne ovládanie


Canon navrhol fotoaparát tak, aby sa ľahko ovládal a okamžite ponúkol prístup ku všetkým funkciám, ktoré vám umožnia zaobstarať dychvyrážajúce fotografie.

 


Elektronický hľadáčik


Môžete využiť napríklad elektronický hľadáčik s 3,69 miliónmi bodov a obnovovacou frekvenciou 120 sn./s. V kombinácii s plne otočným dotykovým displejom, ktorý sa dá vďaka kĺbovej konštrukcii otočiť od tela fotoaparátu až o 270°, vám umožní naplno prejaviť vašu kreativitu.


 


2 sloty na karty


Fotoaparát ponúka hneď dva sloty určené na pamäťové karty. Môžete tak fotografovať súčasne do RAW aj JPEG/HEIF, rovnako tak ukladať oddelene videá a fotografie. Podporované sú najnovšie štandardy UHS-II na rýchle čítanie aj zápis dát.


 
 


Obsah balenia:


 • Telo fotoaparátu Canon EOS R6
 • Kryt fotoaparátu R-F-5
 • Popruh ER-EOS R6
 • Nabíjačka batérií LC-E6E
 • LP-E6NH
 • Kryt batériového zdroja
 • Napájací kábel

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
kompakt s výmenným objektívom
Menu v CZ/SK jazyku Áno
Materiál tela kov
Snímací čip
20.1 Mpx
Full Frame
CMOS
Veľkosť snímača (CSC) 36 × 24 mm
JPEG, RAW
50
204800
Objektív
Bajonet RF
iba telo
Stabilizácia snímača Áno
Nie
Režimy a funkcie
20 sn./s
3 s
Interný blesk Nie
Áno
Áno
11
Zaostrovanie a meranie scény
Systém ostrenia jednotlivé AF + MF
Áno
automatické
−3 až +3 EV v krokoch po 1/3 EV
1/8000 s
30 s
Displej a hľadáčik
elektronický
Zorné pole hľadáčika 100 %
Rozlíšenie hľadáčika 3690000 px
7.5 cm
1620000 px
Áno
Áno
Rozhranie
Konektory HDMI Micro, IEEE (FireWire), 3,5 mm jack, USB C, mikrofón
Áno
Áno
Nie
Podpora priamej tlače Nie
Nie
Záznam videa
4K (3840 × 2160)
60
MP4
Pamäť
Áno
SD Card, SDXC (SD Extended-capacity), SDHC (SD High-Capacity)
Ďalšie parametre
Vodotesnosť Áno
Typ batérií Li-Ion akumulátor
Farba čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 13.8 cm
Výška výrobku 9.8 cm
Hĺbka výrobku 8.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 23.1 cm
Výška balenia 15.5 cm
Hĺbka balenia 28.1 cm
Váha balenia 1.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu