Deox Lavatrice Lavanda e Argan 1518 ml prací gel

Výrobca: Alva , Kategória: Ostatné príslušenstvo
Kód tovaru: VVT418772

Vše o produktu
prací gel s marseilleským mýdlem, levandulí a pečujícím arganovým olejem • pro hebké prádlo • vhodný pro praní od 30 °C do 90 °C • Odorzero-Complex pro dlouhodobou svěžest...

Zistiť dostupnosť

Vše o produktu
prací gel s marseilleským mýdlem, levandulí a pečujícím arganovým olejem • pro hebké prádlo • vhodný pro praní od 30 °C do 90 °C • Odorzero-Complex pro dlouhodobou svěžest prádla • ochrana proti nasáknutí pachu

DEOX 169 Lavatrice Lavanda e Argan 1518 ml
Luxusní péči kvalitního marseilleského mýdla, levandule a fenomenálního arganového oleje v sobě ukrývá tento univerzální prací gel, který z vašeho prádla učiní hebké obláčky. Je vhodný na bílé i barevné prádlo a má vysokou prací účinnost již při nízkých teplotách. Díky mýdlu z Marseille snadno odstraňuje i skvrny. Vyperte v něm ručníky, župany a ložní prádlo a přeneste se do slunné Provence.

1 518 ml vás do Provence hravě přenese s každým praním, čili hned 23×.

Technické parametry MADEL Deox Lavatrice Lavanda e Argan 1518 ml prací gel

Kategorie Prací prostředek
Výrobce MADEL
Kategorie Prací gely MADEL

Dôležité bezpečnostné upozornenia:

  • ÚDAJE O NEBEZPEČNOSTI:
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
  • POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁDZANIE:
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P103 Pred použitím si prečítajte etiketu. P280 Noste ochranné okuliare. P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337 + P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. P501 Zneškodnite obsah odovzdaním v zberni nebezpečného odpadu. Prázdne nádoby odložiť do triedeného odpadu.
  • Iné informácie: Označovanie na štítku pre širokú verejnosť podľa nariadenia Rady (ES) č. 648/2004 o detergentoch: 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 % odorzero-complex®, menej ako 5 % mydlo, menej ako 5 % fosfonáty, parfumy (HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, COUMARIN), METHYLISOTHIAZOLINONE, BENZISOTHIAZOLINONE, enzýmy.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Určené na univerzálne (biele aj farebné)
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 15.8 cm
Výška výrobku 29.0 cm
Hĺbka výrobku 7.5 cm
Hmotnosť výrobku 1.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.8 cm
Výška balenia 29.0 cm
Hĺbka balenia 7.5 cm
Váha balenia 1.7 kg
Více informací Méně informací