Čítačka pamäťových kariet SanDisk ImageMate Pro USB 3.0, SD, CF, Micro SD (SDDR-489-G47) čierna

Výrobca: SanDisk , Kategória: Čítačky pamäťových kariet
Kód tovaru: HAMSDDR489G47

Rozhranie: USB 3.0
Podporované pamäťové karty: Compact Flash
Podporované pamäťové karty: SD Card
Podporované pamäťové karty: microSD
Podporované pamäťové karty: SDHC (SD High-Capacity)
Podporované pamäťové karty: microSDHC
Podporované pamäťové karty: SDXC (SD Extended-capacity)
Podporované pamäťové karty: microSDXC

Zistiť dostupnosť

Sandisk ImageMate Pro USB 3.0Čítačka pamäťových kariet Sandisk ImageMate Pre USB 3.0 je univerzálny pomocník, ktorý vám zabezpečí pohodlné čítanie obsahu z kariet fotoaparátu či videokamery na všetkých počítačoch a notebookoch. Nemusíte mať vo svojom prístroji špeciálny slot na karty, s týmto príslušenstvom vám postačí len dodávaný USB kábel.


Vysoká kompatibilita


Čítačka rozpozná SD, microSD a CompactFlash karty tried UHS-II a UDMA 7 a nižších. S rozhraním USB 3.0 zaistí až desaťnásobne rýchlejší prenos dát oproti USB 2.0. Je úplne univerzálna, vhodná pre počítače s operačným systémom Windows aj Mac. I keď vaše zariadenie nemá USB 3.0 rozhranie, nemusíte sa strachovať. Čítačka je spätne kompatibilná s USB 2.0, takže ju váš počítač bez ťažkostí rozozná.
 


Kľúčové vlastnosti


  • čítanie rôznych typov kariet
  • rýchle čítanie a prenos dát
  • kompatibilita s Windows i Mac prístrojmi

 


Čítačka kariet vám pomôže dostať uložený obsah do počítača ľahko a rýchlo.

 


Pre rôzne typy kariet


Nezáleží na tom, akú kartu práve používate vo svojich konkrétnych zariadeniach. Čítačka dokáže rozpoznať nielen bežne používané SD či microSD karty, ale aj menej používané CompactFlash karty. Je kompatibilná s kartami triedy UHS-II a nižšími (SD), resp. triedy UDMA 7 a nižšími (CompactFlash). Po pripojení k počítaču alebo notebooku si tak obsah ľahko zobrazíte na obrazovke a môžete súbory prenášať do vnútorného úložiska, kde s nimi ďalej budete pracovať.


 
 


USB 3.0 pre rýchly prenos dát


Súčasťou balenia je USB kábel, takže žiadne príslušenstvo nemusíte dokupovať. Čítačka s rozhraním USB 3.0 zaistí až desaťkrát rýchlejší prenos dát než zariadenia s rozhraním USB 2.0. Avšak je samozrejme spätne kompatibilná aj s USB 2.0, takže ju môžete používať aj pri starších počítačoch a notebookoch, ktoré USB 3.0 nemajú.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber SDDR-489-G47
Ďalšie parametre
Podporované pamäťové karty Compact Flash, SD Card, microSD, SDHC (SD High-Capacity), microSDHC, SDXC (SD Extended-capacity), microSDXC
USB 3.0
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.8 cm
Výška balenia 3.5 cm
Hĺbka balenia 14.1 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací