Čítačka kníh ONYX BOOX Nova 3 Color (EBKBX1158)

Výrobca: ONYX BOOX , Kategória: Čítačky kníh
Kód tovaru: ONBEBKBX1158

Značky: ONYX BOOX
Výstup na slúchadlá: Nie
Bluetooth: Áno
Wi-Fi: Áno
Podporované obrazové formáty: GIF
Podporované obrazové formáty: JPG
Podporované obrazové formáty: BMP
Podporované obrazové formáty: TIFF

Zistiť dostupnosť

ONYX BOOX Nova 3 Color, čierna 


Onyx Boox Nova 3 Color nie je len klasická čítačka, ponúka totiž oveľa viac funkcií a praktických vymožeností, ktoré vám uľahčia prácu, štúdium alebo aj skrátia voľný čas. Produkt s uhlopriečkou 7,8 "a antireflexným displejom E-Ink, ktorý vyzerá naozaj ako list papiera z knihy, maximálne šetrí oči a umožňuje tak stráviť dlhé hodiny čítaním. Formát A5, nízka hmotnosť 0,26 kg a interná pamäť 32 GB sú vlastnosti, s ktorými vám čítačka perfektne sadne do ruky a môžete si so sebou na cesty pribaliť hoci aj celú knižnicu.


Multifunkčné kompaktné zariadenie 


Vďaka vysoko citlivému štýlu, ktorý je schopný rozpoznať až 4 096 úrovní tlaku, je možné na obrazovke vytvárať výtvarné diela a alebo len písať rôzne poznámky. K tomu prispieva aj funkcia duálneho dotyku, takže možno prístroj ovládať jednoduchými gestami a ľahko pracovať s textom. Výhodou je aj pokročilá funkcia na čítanie súborov vo formáte PDF, vrátane jeho preformátovania či vkladanie poznámok. Výrobok umožňuje tiež editovať obrázky a fotky v galérii a alebo počúvať hudbu či audioknihy.


Rýchlosť i plynulosť pri ovládaní


Čítačka má bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth 5.0 alebo Wi-Fi. Do siete ju pripojíte cez USB-C konektor. S 8-jadrovým procesorom a operačným systémom Android 10 je práca s ňou rýchla a zároveň plynulá. Do zariadenia je možné inštalovať rôzne druhy aplikácií.

Kľúčové vlastnosti:


 • Čítačka knih s možnosťou písania poznámok aj kreslenia
 • E-Ink dotykový a farebný displej s uhlopriečkou 7,8 "
 • Operačný systém Android 10
 • Reproduktory a mikrofón: na počúvanie audio kníh i hudby
 • Dlhá výdrž dobíjacej batérie Li-Ion s kapacitou 3 150 mAh
 • Interná pamäť 32 GB
 • Integrovaná Wi-Fi i Bluetooth

 


Onyx Boox Nova 3 Color nie je len čítačka kníh s antireflexným displejom s uhlopriečkou 7,8 ". Môžete s ňou písať poznámky, editovať obrázky, kresliť, surfovať po internete, počúvať hudbu a trebárs aj zobrazovať dokumenty v najrôznejších formátoch.

 


Displej ako list papiera


Antireflexný displej E-Ink Kaleido Plus s uhlopriečkou 7,8", poskytuje úplne ostrý text s rovnakým efektom, ako keď hľadí čitateľ do knihy. Nedochádza tak k únave očí ani pri dlhom pozeraní do čítačky. Každý užívateľ si môže nastaviť podsvietenie displeja, veľkosť písma aj formát stránky podľa svojich preferencií.

 


Na umelecké diela 


Vďaka vysoko citlivému štýlu, ktorý je schopný rozpoznať 4 096 úrovní tlaku, môžete čítačku využívať prakticky ako maliarske plátno.

 


Dual Touch 


Duálny dotyk a citlivý stylus, to sú dve unikátne vlastnosti, ktoré umožňujú ovládanie prístroja jednoduchými gestami, aby boli okamžite zachytené všetky vaše nápady.

 


Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť


S kompaktnými rozmermi s veľkosťou A5, šírkou 0,77 cm a nízkou hmotnosťou 0,26 kg, sa stane Onyx Boox Nova 3 Color vaším pravidelným spoločníkom pri cestách.

 


8-jadrový procesor


S výkonným 8-jadrovým procesorom funguje a reaguje zariadenie rýchlo. Žiadny problém mu nerobia ani dve súčasne spustené aplikácie. 


Operačný systém Android 10


S integrovaným systémom Android 10 máte istotu, že je zariadenie dostatočne zabezpečené. Nemalým bonusom je možnosť sťahovať a používať širokú škálu aplikácií. 


Potešenie nielen pre oči, ale aj uši


To, že prístroj nie je len čítačka, ale ponúka aj ďalšie využitie, dokazuje integrovaný reproduktor a mikrofón. Možno tak cez neho počúvať audio knihy alebo si púšťať obľúbenú hudbu.


 
 


Ideálny na prácu s textom aj obrázkami


Potrebujete dobrý nástroj na prácu či štúdium, kedy pracujete s obsiahlymi textami? Potom určite radi využijete praktické funkcie, ako sú možnosť zvýrazňovať, vytvárať záložky alebo si písať poznámky. Rovnako tak je praktická aj možnosť čítania a preformátovania súborov PDF alebo editovanie obrázkov v galérii.

 


Bezdrôtové pripojenie


Čítačka ponúka hneď dve možnosti bezdrôtového pripojenia, a to Bluetooth 5.0 a Wi-Fi. K prenosu dát dochádza s maximálnou rýchlosťou.

 


Rýchle nabíjanie


Nielenže batéria Li-Ion s kapacitou 3 150 mAh má dlhú výdrž, rýchlo ju aj dobijete. Tomu napomáha inovatívna technológia Quick Charge 4.0, s ktorou 100 % nabitie produktu zaberie len pár hodín.

 


Čítajte, v akom jazyku chcete


Výrobok ponúka možnosť čítania hneď v niekoľkých jazykových mutáciách. Užite si tak vašu obľúbenú knihu v origináli.

 


Obsah balenia: 


 • Onyx Boox Nova 3
 • Stylusové pero
 • Kábel USB-C
 • Chránič obrazovky
 • Návod

Záruka 24 mesiacov
Partnumber EBKBX1158
Všeobecné informácie
7,8
Technológia zobrazenia E-Ink
1404 × 1872 bodov
áno
1 800 MHz
Kapacita pamäti ROM (vnútorného disku) 32768 MB
Podporované textové formáty DOC, PDB, PDF, PRC, DJVU, MOBI, FB2, FB2.ZIP, DOCX, EPUB, RTF, CHM, HTML, TXT
Podporované audio formáty MP3, WAV
Podporované obrazové formáty BMP, GIF, JPG, TIFF, PNG
nepodporuje pamäťové karty
Vstavané reproduktory Áno
Jazyk maďarčina, nemčina, slovenčina, čínština, francúzština, taliančina, angličtina, japončina, arabčina, španielčina, poľština, ruština, hebrejčina, čeština, holandčina, portugalčina, kórejčina
Áno
Áno
Áno
Nie
Výstup na slúchadlá Nie
USB-C
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 13.7 cm
Výška výrobku 19.7 cm
Hĺbka výrobku 0.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.1 cm
Výška balenia 3.4 cm
Hĺbka balenia 21.0 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu