Čítačka kníh Amazon Kindle Paperwhite 4 2018 s reklamou (EBKAM1151) modrá

Výrobca: Amazon , Kategória: Čítačky kníh
Kód tovaru: AMAKINDLEPAPER4BL

Značky: Amazon
Výstup na slúchadlá: Nie
Bluetooth: Áno
Wi-Fi: Áno
Podporované obrazové formáty: JPG
Podporované obrazové formáty: PNG
Podporované obrazové formáty: GIF
Podporované obrazové formáty: BMP

Zistiť dostupnosť

Amazon Kindle Paperwhite 4 2018, modrá


Nemôžete sa ráno rozhodnúť, na akú knihu budete mať náladu? Balíte sa na dovolenku, služobnú cestu a radi by ste sa každý deň začítali do iného príbehu? S vodoodolnou elektronickou čítačkou Amazon Kindle Paperwhite 4 2018 to nie je problém. Jej interná pamäť 8 GB je schopná pojať až 1 400 kníh a dokumentov, ponúka rýchlejšie otáčanie stránok pomocou dotykového 6" podsvieteného displeja. Pri čítaní z displeja Pearl E-Ink, nespoznáte, či máte pred sebou papierovú knihu alebo čítačku. Displej je ostrý, ale zároveň prirodzený s vylepšeným podsvietením, preto odráža svetlo ako bežný papier. Oproti iným obrazovkám, sú tak minimalizované odlesky a vy môžete bez problémov čítať i z pohodlia ležadla pri bazéne. Technológia E-Ink vám zaistí dlhé čítanie bez unavených očí.Pre hodiny čítania bez unavených očí.

 


Jednoduché a viacúčelové použitie 


Čítačka Amazon Kindle Paperwhite 4 2018, je vhodná pre širokú škálu používateľov. Keďže nevyžaduje žiadnu inštaláciu, môžete ju začať používať ihneď po rozbalení. Cez Whispernet od spoločnosti Amazon a prepojením s Wi-Fi sieťou, môžete sťahovať obsah kdekoľvek sa budete práve nachádzať. Vyhľadávať knihy a informácie je možné ľahko vo vašej knižnici, v Kindle Store alebo vo vyhľadávači Google. Prístroj je možné pripojiť k iným zariadeniam aj pomocou Bluetooth. Určite vám príde vhod možnosť otáčania obrazovky, nastaviteľná veľkosť textu, obrázkov a fotografií. Stlačením jedného tlačidla si text môžete zväčšovať a zmenšovať či meniť aj štýl písma.

 


Vodoodolnosť


Pokiaľ ste zvyknutý si brať knihu do vane, alebo radi čítate na ležadle pri bazéne, aj to je s elektronickou čítačkou Amazon Kindle Paperwhite 4 2018 možné bez toho, aby ste sa museli báť, že ju poškodíte vodou. Výrobok disponuje vysokým stupňom vodoodolnosti IPX8.

 


Ľahký a pohodlný do ruky


Stáva sa vám, že strávite u svojej obľúbenej knihy celú noc, len aby ste ju mohli dočítať? Výrobcovia Kindle počítajú aj s týmto, a preto je prístroj veľmi ľahký, má iba 191 gramov, vy ho tak môžete držať v jednej ruke hodiny. Produkt je ergonomický, v profile má iba 8,7 mm a tlačidlá na otáčanie strán sú po oboch stranách. Navyše sa nikdy nezahrieva, na rozdiel od notebooku a tabletu. Vy tak môžete stráviť ničím nerušený čas pri obľúbenej knihe.

 


Dlhá výdrž batérie


Produkt ponúka dlhú výdrž batérie a to až jeden mesiac bez zapnutej Wi-Fi, pokiaľ budete potrebovať byť online, potom v závislosti na používaní vydrží až 3 týždne. Nabíjanie je veľmi jednoduché a zaberie cca 3 hodiny, stačí len výrobok pripojiť cez micro USB port.

 


Vstavaný slovník


Čítate odborný text a potrebujete poradiť? Amazon Kindle Paperwhite 4 2018 vám pomôže, pretože obsahuje slovník s názvom „The New Oxford American Dictionary", ktorý má viac ako 250 000 záznamov a definícií, a vy nebudete musieť opustiť knihu. Nabehnete kurzorom na vybrané slovo a v dolnej časti obrazovky sa vám zobrazí riešenie.

 


Vylepšený PDF prehliadač


Súbory PDF je možné si zobraziť v pôvodnej veľkosti, na šírku a zväčšovať až na 300 % veľkosti. PDF dokumenty sa dajú previesť do formátu Kindle a mať tak klasickú knihu. Prehliadač PDF ponúka vyhľadávanie v slovníku, písanie poznámok a zvýrazňovanie textu. Okrem tento formát prístroj ďalej podporuje: PRC, MOBI, DOC, AZW, TXT, HTML, PNG, JPG, BMP, GIF.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber EBKAM1151
Všeobecné informácie
Uhlopriečka displeja (palce) 6
Technológia zobrazenia E-Ink
Rozlíšenie displeja 1448 × 1072 bodov
áno
Kapacita pamäti ROM (vnútorného disku) 8192 MB
Podporované textové formáty TXT, PRC, AZW, DOC, HTML, DOCX, PDF, MOBI
Podporované obrazové formáty GIF, JPG, BMP, PNG
Podporované pamäťové karty nepodporuje pamäťové karty
Vstavané reproduktory Nie
Jazyk čínština, francúzština, taliančina, angličtina, portugalčina, holandčina, španielčina, ruština
Áno
Áno
Áno
Nie
Výstup na slúchadlá Nie
micro USB
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 11.6 cm
Výška výrobku 16.7 cm
Hĺbka výrobku 0.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 12.0 cm
Výška balenia 2.0 cm
Hĺbka balenia 23.5 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací