Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50 biela

Výrobca: Panasonic , Kategória: Čističky vzduchu
Kód tovaru: PANFVXR50GW

Funkcie: Časovač
Funkcie: Displej
Funkcie: Nočný režim
Funkcie: Senzor kvality ovzdušia
Funkcie: Zvlhčovač vzduchu
Filter: HEPA filter
Indikátor stavu filtra: Áno
Príkon: 45 W

Zistiť dostupnosť

Panasonic F-VXR50, bíláPanasonic F-VXR50, biela


Myslite na svoje zdravie počas celého roka. Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50 je ideálnym prostriedkom do domácnosti, ktorý vám pomôže prekonať nepríjemné vplyvy akejkoľvek sezóny. Na jar zo vzduchu odstráni pele a ďalšie alergény, na jeseň a v zime zasa bojuje s vírusmi a baktériami.


Zvlhčovač vzduchu


Jej súčasťou je aj zvlhčovač vzduchu, ktorý obzvlášť oceníte počas vykurovacej sezóny. Nádržka na vodu do zvlhčovača pojme naraz až 2,3 l vody. Pre vaše maximálne pohodlie ponúka hneď 3 samostatné funkcie – čistenie, zvlhčovanie, čistenie a zvlhčovanie zároveň. Čistička sa hodí do miestnosti s veľkosťou 40 m2.


4 snímače


Aby bol proces čistenia čo najefektívnejší, je čistička vybavená hneď 4 snímačmi, ktoré monitorujú vlhkosť, jas, zápach a prach vo vnútri miestnosti. Podľa toho sa potom automaticky upravujú jednotlivé čistiace režimy a svetelnosť ovládacieho panela.


Čistí a zvlhčuje vzduch zároveň.

Panasonic F-VXR50, bílá


 


Technológia NanoCloud


Čistička je vybavená modernou technológiou NanoCloud, ktorá obohacuje vzduch vo vašej domácnosti molekulami vody s veľkosťou nanočastíc. Takto malé molekuly vynikajú predovšetkým tým, že prenášajú o 99 % menej batérií oproti zvlhčovačom, ktoré fungujú na princípe ultrazvuku.


Panasonic F-VXR50, bílá


 


Nanoe™


Elektrostatické molekuly vody sa nazývajú Nano™. Tie zo vzduchu dokážu za 30 minút odstrániť 90 % zápachu. Zároveň potláčajú šírenie 99,9 % vírusov a baktérií. Poradia si aj s peľom a ďalšími alergénmi. Tieto čiastočky sú navyše tak malé, že dokážu preniknúť aj do oblečenia, ktoré chránia pred vznikom zápachu a plesní.


Panasonic F-VXR50, bílá


 


Hydratuje pokožku


Technológia Nano™ má ešte jeden účinok, ktorý určite poteší každého, kto trpí na suchú kožu. Molekuly Nano™ totiž vytvárajú na pokožke membránu, ktorá ju udrží krásne sviežu a hydratovanú. Dajte zbohom pocitu suchých rúk.


Panasonic F-VXR50, bílá


 


Filter 3v1


Kompozitný HEPA filter ponúka hneď 3 funkcie naraz. Vďaka katechínu zo zeleného čaju a antibakteriálnemu enzýmu redukuje množstvo vírusov, baktérií a alergénov vo vzduchu. Aktívny karbónový filter si zas poradí s najrôznejšími druhmi zápachu. Údržba filtru je veľmi jednoduchá. Stačí z neho jednoducho odstrániť prach pomocou vysávača.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Vzduchový výkon 210 m3/h
Čistený priestor 40 m2
Maximálna hlučnosť 51 dB
Príkon 45 W
Indikátor stavu filtra Áno
Filter HEPA filter
Funkcie Časovač, Displej , Nočný režim, Senzor kvality ovzdušia, Zvlhčovač vzduchu
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 10.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 29.0 cm
Výška balenia 63.0 cm
Hĺbka balenia 44.0 cm
Váha balenia 10.3 kg
Více informací Méně informací