Čistiaca sada Solight LCD & TV Gelová čisticí sada, 200ml, štetec, hadřík (241424)

Výrobca: Solight , Kategória: Pre obrazovky, monitory, displeje
Kód tovaru: SOD241424

Solight 1A07

Při boji proti prachu a nečistotám je třeba vytasit ty nejúčinnější zbraně. Společnost Solight vám nabízí velkou čisticí sadu, s níž snadno a rychle zajistíte ve své...

Zistiť dostupnosť

Solight 1A07Pri boji proti prachu a nečistotám treba vytasiť tie najúčinnejšie zbrane. Spoločnosť Solight vám ponúka veľkú čistiacu sadu, s ktorou ľahko a rýchlo zaistíte vo svojej domácnosti poriadok a čistotu. Súčasťou balenia je 200ml gélový čistiaci roztok, ktorý je veľmi šetrný dokonca aj k jemným povrchom, akými sú LCD/CRT alebo plazmové obrazovky, notebooky, smartfóny a podobne. Gél rozotriete jemnou handričkou z mikrovlákna s rozmermi 30 × 30 cm. S prachom vo škárach a horšie dostupných oblastiach vymetiete pomocou antistatického štetca.

Solight 1A07

Při boji proti prachu a nečistotám je třeba vytasit ty nejúčinnější zbraně. Společnost Solight vám nabízí velkou čisticí sadu, s níž snadno a rychle zajistíte ve své domácnosti pořádek a čistotu.

Součástí balení je 200ml gelový čisticí roztok, který je velmi šetrný dokonce i k jemným povrchům, jakými jsou LCD/CRT nebo plazmové obrazovky, notebooky, smartphony a podobně. Gel rozetřete jemným hadříkem z mikrovlákna o rozměrech 30 × 30 cm. S prachem ve škvírách a hůře dostupných oblastech vymetete pomocí antistatického štětce.

  • čisticí sada
  • 200ml gelový čisticí roztok
  • hadřík z mikrovlákna o rozměrech 30 × 30 cm
  • antistatický štětec

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 241424
Ďalšie parametre
vnútorné
Využitie domáce spotrebiče
Forma roztok
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 7.0 cm
Výška výrobku 18.0 cm
Hĺbka výrobku 5.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 23.0 cm
Výška balenia 8.5 cm
Hĺbka balenia 19.0 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací