Máme darčeky aj pre domácich miláčikov!

U nás má Vianoce každý! Nezabudnite preto aj na zvieratká, ktoré sú vám verné po celý rok. Neustále vám robia radosť a dávajú lásku, tak ich potešte darčekom! Predstavte si, ako nádherne pribehnú k ligotavému stromčeku a zaňuchajú pod ním niečo špeciálne. Ňuf-ňuf, čo by to tak mohlo byť? Tak napríklad jedna z mnohých pochúťok či už pre psíkov alebo mačky. Alebo im darujete smart hračku? Každá mačka rada naháňa myš alebo červenú laserovú bodku na stene. Máte doma psa, ktorý rád leňoší? Tak sa môže uvelebiť do nového pelechu rovno pod stromčekom. Vyberte si z našej bohatej ponuky a urobte im bohatého Ježiška. 

Vianoce sú čarovné, tak im poďte vybrať darček a nezabudnite, že pre vás máme množstvo služieb, ako je osobný odber zadarmo alebo výmena darčekov bez obáv. A nezabudnite naplniť misku chlpáčom v útulku. Vianoce sú predsa sviatky štedrosti a sú iba raz do roka!

Podľa kategórie:
Zoradiť:

Akcia sa riadi obchodnými podmienkami Hej.sk – viac TU. Akcia platí od 19. 10. 2020 do 24. 12. 2020 alebo do vypredania zásob.

Podľa kategórie:
Zoradiť: