Pomáhaj s nami a naplň MISKU pre útulok!


Nie každý štvornohý miláčik má to šťastie na skvelého pána. Poďme teda spoločne týmto chlpáčom pomôcť a spraviť im radosť!

AKO NAPLNIŤ MISKU? Jednoducho! Stačí zakúpiť akékoľvek balenie psích granúl a my za každé jedno darujeme 1 misku kvalitného krmiva útulkom, ktoré nájdete v rôznych kútoch Slovenska. Každé odovzdanie granúl chlpáčom a radosť z nich s vami zdieľame na našom FacebookuInstagrame.

AKO PODPORIŤ CHLPÁČOV PRED VIANOCAMI? Priamo na HEJHOUSE Bratislava čaká VIANOČNÝ KOŠÍK, ktorý môžete naplniť pochúťkami za zvýhodnenú cenu! Kde ich kúpite? Iba u nás na pokladni! Jednu kúpte maškrtníkovi v útulku a druhou maškrtkou potešte svojho štvornoháča. A čo bude potom? Plný kôš aj s celou vianočnou nádielkou zanesieme pred Vianocami do útulku Sloboda zvierat a vy budete mať skvelý pocit, že ste rozvrteli chvost nejednému chlpáčovi!

Aby ste na pokladni získali maškrtku za zvýhodnenú cenu, musíte prispieť min. 1 kusom maškrtky do charitatívnej zbierky „Miska pre útulok“. Akcia platí od 20. 11. až do 18. 12. 2019. Ďakujeme za pochopenie a že s nami pomáhate chlpáčom!


ĎAKUJEME, že pomáhate s nami!

  - viac ako 2 000 položiek skladom
  - osobný odber máte u nás ZADARMO
  - neťahajte sa s ťažkými granulami ➡️ my vám ich odnesieme PRIAMO DO AUTA
  - navyše: na HEJHOUSE Bratislava máme najširšiu ponuku chovateľských potrieb IHNEĎ k odberu

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: