Chlaďte a ušetrite! S vybranými VitaFresh chladničkami Bosch dostanete späť 80 €

Čerstvé potraviny dlhší čas? Žiaden problém! Chladničky Bosch s novými technológiami sa o to postarajú. Chladničky so šírkou 70 cm poskytnú ešte viac miesta. Majú technológiu Perfect Fit a môžu sa prisunúť až k stene. Chladničky majú technológiu LowFrost, ktorá uľahčí odmrazovanie, alebo beznámrazovú technológiu NoFrost. Chladničky disponujú rôznymi vlastnosťami ako SuperChladenie a SuperMrazenie, keď na krátky čas znížite teplotu. Nechýbajú im ani zásuvky VitaFresh, v ktorých uskladníte ovocie, zeleninu a mäso. Potraviny zostanú dlhšie čerstvé a udržia si vitamíny. V mrazničke prekvapí veľká zásuvka BigBox, do ktorej bez problémov uložíte hoc aj celú morku. Ak sa rozhodnete zostať pri klasike so šírkou 60 cm, určite si máte z čoho vyberať. Chladničky sú síce menšie, ale výborné vlastnosti a technológie zostávajú.

Neplytvajte a chlaďte #LikeABosch. Využite ponuku, kúpte si vybranú chladničku Bosch a získajte späť 80 €.

Chcete získať cashback? Postupujte nasledovne:
1. Kúpte si vybraný model chladničky v čase konania akcie. Akcia sa vzťahuje na XXL chladničky so šírkou 70 cm a chladničky bežnej šírky 60 cm.
2. Vybranú chladničku značky Bosch kúpenú v čase konania akcie zaregistrujte na stránkach výrobcu a vyplňte všetky požadované údaje. Doregistrácia je možná do 14. 9. 2021.
3. Na registračných stránkach sú tiež zverejnené kompletné pravidlá akcie.
4. Po splnení podmienok bude na váš bankový účet poslaný cashback v hodnote 80 € v termíne uvedenom v kompletných pravidlách akcie.


Akcia platí od 1. 6. do 31. 8. 2021 alebo do odvolania.
Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: