Sviežosť vašej kuchyni s chladničkami LG a spätným bonusom až 80 €

Hľadáte novú chladničku, ale stále nenastal správny čas na jej kúpu? Tak teraz sa vám naskytá! Vaša kuchyňa zažiari s novou chladničkou LG!

Priestranné chladničky s mrazničkou LG sa dokonale postarajú o vaše potraviny. Chladničky majú veľa spoločných znakov. Technológia Door Cooling zaistí dlhotrvajúcu čerstvosť. Zásuvka Fresh Balancer je najlepším miestom na uskladnenie ovocia a zeleniny, umožňuje totiž jednoduché nastavenie vlhkosti. Fresh Converter je ideálna na mäso či ryby, pretože si v nej môžete presne nastaviť optimálnu teplotu pre danú potravinu. Chladničku tiež môžete ovládať na diaľku s aplikáciou LG ThinQ a nastavíte stupne, chladenie či mrazenie odkiaľkoľvek. Chladničky LG ponúkajú mnoho skvelých funkcií, stačí si len vybrať tú pravú.

Kúpte si do domácnosti novú chladničku LG. Teraz navyše ku kúpe vybraných chladničiek získate spať až 80 €! Nenechajte si ujsť túto fantastickú ponuku.

Ako získať spätný bonus až 80 €?
1. Kúpte si vybranú chladničku LG v čase konania akcie.
2. Registrujte sa na tejto stránke najneskôr do 14 dní od zakúpenia produktu. Registrácia bude možná do 7. 11. 2021.
3. Na účet uvedený počas registrácie vám bude do 40 pracovných dní od registrácie vrátená daná čiastka. Prehľad produktov s konkrétnymi hodnotami spätných bonusov nájdete tu. (odkaz na PDF)
4. Kompletné znenie pravidiel nájdete na stránkach značky.

Akcia platí do 31. 10. 2021
alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: