Chladničky LG s darčekmi

Už nemusíte behať po čerstvé potraviny do obchodu každé ráno. Stačí si zaobstarať chladničku od LG s technológiou Door Cooling+ a máte po starostiach. V porovnaní s bežnými systémami chladenia obnovuje Door Cooling+ teplotu v chladničke oveľa rýchlejšie. Prieduchy v prednej časti chladničky a prúd chladného vzduchu zaistia rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie, vďaka ktorému vaše potraviny zostanú čerstvé oveľa dlhšie – aj tie exotické. A to sa vám teraz bude hodiť, pretože ku kúpe vybranej chladničky LG s technológiou Door Cooling+™ dostanete voucher na nákup exotických potravín v hodnote až 80 € ako darček. K vybraným modelom navyše získate aj solárnu nabíjačku v hodnote 60 €.

To sa mi páči! Ako získam darčeky?

  1. Kúpte si vybranú chladničku LG s technológiou Door Cooling+™ v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte svoj nákup do 14 dní od jeho uskutočnenia. Registrovať sa môžete do 7. 9. 2021.
  3. Darček alebo darčeky vám budú odoslané do 40 pracovných dní od registrácie.
  4. Voucher na nákup exotických potravín vám bude poslaný elektronicky a môžete ho uplatniť iba online v českom e-shope spoločnosti Virunga. Na webe si vyberte platbu v €, nakoľko získaný poukaz bude mať hodnotu v €.
  5. Prehľad produktov s jednotlivými hodnotami voucherov a prehľad produktov, ku ktorým získate solárnu nabíjačku, nájdete tuSeznam_modelu_-_tabulka_SK.pdf [PDF]

Akcia platí od 1. 7. do 31. 8. 2021 alebo do vyčerpania zásob.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: