Čelovka LEDLENSER MH2 (501503) čierna

Výrobca: LEDLENSER , Kategória: Svetlá / Baterky
Kód tovaru: LED501503

Do kempu i na ryby
První z nové řady outdoorových čelovek, svítilna Ledlenser MH2, zaujme skvělým poměrem cena - výkon. Ze rozumné peníze získáte prvotřídní čelovku v nenápadném šedo-zeleném...

Zistiť dostupnosť

LEDLENSER MH2Elegantná čelovka LEDLENSER MH2 je ideálnym spoločníkom pre nenáročné outdoorové aktivity, napr. kempovanie či rybárčenie. Umožní vám nastaviť si svietivosť a dosah svetla v rozmedzí 15 až 100 lm, resp. 30 až 100 metrov. Poháňajú ju tri AAA batérie, ktoré sú súčasťou balenia, nemusíte ich preto dokupovať samostatne. Batéria zabezpečí čelovke až 40 hodín napájania v závislosti na zvolenom svetelnom toku.


Použitie za každého počasia


Kvalitný zdroj svetla predstavuje kombinácia Power LED a červené LED. Odolnosť IPX6 zabezpečí, že čelovku môžete používať aj za dažďa alebo v prašnom prostredí. Nerozbije sa dokonca ani po páde na zem. Špeciálna technológia Advanced Focus vám umožní meniť ostrosť svetelného toku jednoduchým posunutím hlavy svietidla dopredu či dozadu. Kontakty sú pozlátené, aby nedochádzalo ku korózii a nadmernému zahrievaniu svietidla, ktoré tak vydrží bezchybne funkčné dlhé roky.


So svojou svietivosťou a svetelným tokom sa čelovka hodí pri výlete na ryby, kempovanie aj ďalších outdoorových aktivitách.

 Systém Advanced Focus


Technológia Advanced Focus vám umožní svetelný tok zaostriť a rozostriť podľa potreby. Ovládanie je jednoduché a intuitívne, stačí iba posunúť hlavu svietidla dopredu pre zaostrenie alebo dozadu pre rozostrenie. Funkcie je docielené spojením šošovky a reflektora, pracujú tu na princípe lomu svetla.


 Technológia Smart Light


Podľa toho, kde a ako čelovku používate, si upravte nastavenie podľa vlastných preferencií a potrieb. Na výber máte dva rôzne svetelné toky. Pri zvolení 100 lm dosvieti čelovka do vzdialenosti 100 metrov, u svetelného toku 15 lm bude svietiť 30 metrov ďaleko.


 Odolnosť IPX6


Prístroj sa skvele hodí do každého počasia. Čelovku môžete používať za dažďa, v prašnom prostredí, pri snežení aj v miestach s nadmernou vlhkosťou. Neohrozí jej dokonca ani silný náraz alebo pád z výšky.


 Pozlátené kontakty


Pozlátené kontakty sa starajú o dlhodobo bezchybnú funkčnosť čelovky. Nedochádza totiž ku korózii, ktorá by mohla spôsobiť nadmerné zahrievanie kontaktov, čím by sa znížila životnosť LED svetla. Vďaka kvalitným materiálom si môžete byť istí, že vám zariadenie bude pri pravidelnej výmene batérií pracovať dlhé desaťročia.


 


Rapid focus


Mechanizmus rýchleho ostrenia patrí medzi pokročilé funkcie, ktorými sa čelovky Ledlenser môžu pýšiť. Svetlo sa prispôsobí svojmu prostrediu a zaistí vám perfektný svetelný tok, aby ste bez ťažkostí videli na desiatky metrov pred seba, nech už dávate v konkrétnej situácii prednosť ostrému svetlu, alebo jemnejšiemu rozostrenému.

Do kempu i na ryby
První z nové řady outdoorových čelovek, svítilna Ledlenser MH2, zaujme skvělým poměrem cena - výkon. Ze rozumné peníze získáte prvotřídní čelovku v nenápadném šedo-zeleném designu, určenou pro camping, lov, rybaření a většinu outdoorových aktivit. Se světelným výkonem 100 lm dosvítí až na vzdálenost 100 m.

Výdrž až 40 hodin
Na úsporný režim (15 lm, 30 m) vydrží tři tužkové baterie AAA napájet čelovku až 40 hodin. Díky příjemné váze 105 g v kombinaci s pohodlným elastickým páskem (který se dá odpojit a vyprat) čelovku na hlavě skoro neucítíte ani po celodenním nošení. Outdooroví nadšenci ocení, že je svítilna nadprůměrně odolná podle standardů IPX6, tudíž nezklame ani při dešti či sněžení, ani při pádu z výšky.

Smart Light Technology
Svítilnu lze naprogramovat pomocí funkce Smart Light Technology, součástí je samozřejmě reflektorová čočka Advanced Focus System a také mechanismus rychlého ostření. Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje.

Technické specifikace:

  • Dosah světla: 100/30 m
  • Světelný tok: 100/15 lm
  • Doba svícení: 10/40h
  • Hmotnost: 105 g
  • Baterie: 3 x AAA
  • Dobíjení: Ne
  • LED:Power LED, Červená LED
  • Certifikát odolnosti: IPX6

Obsah balení:
3x AAA

Video

Záruka 84 mesiacov
Partnumber 501503
Ďalšie parametre
Zdroj energie batérie aaa
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.0 cm
Výška balenia 9.5 cm
Hĺbka balenia 15.1 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací