Čelovka LEDLENSER MH11 (500996) sivá

Výrobca: LEDLENSER , Kategória: Svietidlá / Baterky
Kód tovaru: LED500996

Naklápacie svietidlo: áno
Stupeň krytia: IP54
Počet režimov svietenia: 4
Maximálny dosvit: 320 m
Výkon v lúmenoch: 1000 lumenů
Zdroj energie: akumulátorový (Li-Ion)
Typ lampy/lampáša: čelová
Značky: LEDLENSER

Zistiť dostupnosť

LEDLENSER MH11, siváVydajte sa v ústrety každému dobrodružstvu, ktoré na vás volá a láka vás od chvíle, kedy o ňom objavíte prvé informácie na internete alebo v mape. S outdoorovou čelovkou LEDLENSER MH11 sa môžete vydať do jaskýň, baní, pralesov aj na výstup na najvyššiu horu sveta. Vysoká svietivosť s mimoriadnym dosahom zaručí, že so západom slnka vaša cesta nemusí končiť, ak chcete ešte pokračovať.


Dobíjacia batéria


Vyberte si zo štyroch nastavení svetelného toku (1000/750/300/10 lm), na základe ktorého si čelovka upraví dosvit v rozmedzí 30 až 320 metrov. Integrovaná Li-Ion nabíjateľná batéria zaručí svietivosť až 100 hodín, resp. osem alebo štyri hodiny pri zvýšenej svietivosti. Vďaka odolnosti IP54 môžete zariadenie používať za každého počasia, jeho funkčnosť neohrozí voda ani prach.


Outdoorová čelovka so svetelným tokom až 1 000 lm dokáže presvietiť priestor do vzdialenosti 320 metrov!

 


Systém Advanced Focus


Advanced Foxus systém je jedinečná technológia, ktorá je pre čelovky LEDLENSER typická. Kombináciou šošovky a reflektoru môžete ľahko zaostriť lúč s plynulým prechodom zo širokého homogénneho kruhu a späť. Ostrenie vykonávate posunutím hlavy dopredu, späť svetlo opäť rozostriete.


 Núdzové svetlo


Pokiaľ máte svietidlo zapojené v nabíjacej stanici, môžete sa naň spoľahnúť aj pri výpadku prúdu. Pokiaľ dôjde k vyhodeniu poistiek, automaticky sa zapne, takže sa ihneď zorientujete v priestore. Ľahko sa tak napr. dostanete k ističu, aby ste mohli problém ihneď vyriešiť, pokiaľ nejde o závažnejší problém, ktorý postihol celú štvrť.


 Technológia Optisense


Svietidlo s technológiou Optisense dokáže merať úroveň svetla vo svojom okolí. Podľa zistených údajov následne upravuje jas, aby ste získali vždy potrebné množstvo svetla.


 Technológia Smart Light


Chytrá svetelná technológia Smart Light vám umožní nastaviť svietidlo sebe na mieru. Upravte si jeho dosah aj svetelný tok podľa toho, pri akej príležitosti ho používate. Ide o univerzálneho spoločníka, ktorý vám rovnako dobre poslúži na outdoorovom výlete, ale aj pri práci v bani.


 Ochrana proti prehriatiu


K bezpečnej prevádzke prispieva kontrolný systém teploty. Čelovka je vybavená ochranou proti prehriatiu, aby pri používaní zariadenia nehrozilo riziko vzniku nehody.


 Dvojvrstvový chladič


Vo vnútri prístroja je umiestnený dvojvrstvový chladič. Ten slúži na odvádzanie tepla smerom od LED čipu, aby nedochádzalo k zahrievaniu čelovky a svetlo si zachovalo maximálnu životnosť.


 Multifarebné osvetlenie


Okrem klasického žltého svetla si môžete nastaviť aj režim Multicolor, kedy sa vám čelovka rozžiari viacerými farbami.

Video

Záruka 84 mesiacov
Partnumber 500996
Ďalšie parametre
Zdroj energie akumulátorový (Li-Ion)
1000 lumenů
Maximálny dosvit 320 m
Naklápacie svietidlo áno
Počet režimov svietenia 4
IP54
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.0 cm
Výška balenia 12.0 cm
Hĺbka balenia 8.5 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací