Brašna na foto/video Canon Holster HL100 (1575C001) čierna

Výrobca: Canon , Kategória: Púzdra a brašne
Kód tovaru: CAN1575C001

Canon Holster HL100

Vyrážejte do přírody, na výlety i rodinné oslavy spolu se svou zrcadlovkou, která vám zaznamená všechny vzácné chvíle v mimořádné kvalitě a navždy. Fotoaparát bude...

Zistiť dostupnosť

Canon Holster HL100


Vyrážajte do prírody, na výlety aj rodinné oslavy spolu so svojou zrkadlovkou, ktorá vám zaznamená všetky vzácne chvíle v mimoriadnej kvalite a navždy. Fotoaparát bude vždy stopercentne chránený proti poškriabaniu aj rozbitiu, keď ho vložíte do tašky Canon Holster HL100. Taška je špeciálne navrhnutá tak, aby vám sprostredkovala rýchly prístup k prístroju, takže vám ani rýchlo pominuteľný okamih už nikdy neutečie. Vnútri sa nachádza dostatok miesta nielen pre samotný fotoaparát, ale aj pre príslušenstvo, napr. náhradné batérie, clony alebo diaľkové ovládanie.

Canon Holster HL100

Vyrážejte do přírody, na výlety i rodinné oslavy spolu se svou zrcadlovkou, která vám zaznamená všechny vzácné chvíle v mimořádné kvalitě a navždy. Fotoaparát bude vždy stoprocentně chráněn proti poškrábání i rozbití, když ho vložíte do brašny Canon Holster HL100. Brašna je speciálně navržena tak, aby vám zprostředkovala rychlý přístup k přístroji, takže vám ani rychle pomíjivý okamžik již nikdy neuteče. Uvnitř se nachází dostatek místa nejen pro samotný fotoaparát, ale i pro příslušenství, např. náhradní baterie, clony nebo dálková ovládání.

  • brašna na fotoaparát
  • rychlý a snadný přístup k přístroji
  • vhodné pro zrcadlovky
  • jemné vnitřní polstrování
  • prostor pro příslušenství

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 1575C001
Ďalšie parametre
brašna
Použitie puzdra SLR
Vnútorná výška 17.5 cm
Vnútorná šírka 13 cm
Vnútorná hĺbka 22.5 cm
Vnútorný objem 5.11875 l
čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 22.5 cm
Hĺbka výrobku 13.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 15.0 cm
Váha balenia 0.9 kg
Více informací Méně informací