Kde je Bosch, tam sa šetrí! Umývačky riadu Bosch s cashbackom

Vám sa ozaj chce stále umývať riady? Umyjete riady po varení. Najete sa, znova umývate riady. Striedate sa pri nich celá rodina. Po večeri sa zase na vás vyškierajú z drezu. A opäť je rad na vás... A čo keby na rad konečne prišla umývačka riadu Bosch? Vy môžete oddychovať a ona dopraje riadom dokonalý kúpeľ, po ktorom budú vaše riady nádherne čisté! Okrem toho umývačky riadu Bosch neplytvajú vodou ani energiami a majú množstvo skvelých funkcií. A keď to so šetrením myslíte tak vážne ako Bosch, kúpite si jednu z vybraných voľne stojacich alebo vstavaných umývačiek riadu Bosch a získate spätný bonus až 80 €! 

Na rad idú umývačky Bosch a cashback! Ako ho získam?

  1. Kúpte vybraný model v čase konania akcie na Hej.sk.
  2. Zaregistrujte vybranú umývačku od 1. 11. do 15. 12. 2020 na stránkach výrobcu a vyplňte všetky požadované údaje.
  3. Doregistrácia je možná do 22. 12. 2020.
  4. Po splnení podmienok vám bude na bankový účet zaslaná príslušná výška spätného bonusu (40, 60 alebo 80 €) v termíne uvedenom v kompletných pravidlách akcie.
  5. Viac informácií, kompletné pravidlá akcie a produkty zaradené do akcie s príslušnými čiastkami spätných bonusov nájdete na stránkach akcie.

Neváhajte, spoľahnite sa na umývačky riadu Bosch, s ktorými je radosť... neumývať riady! Akcia platí od 1. 11. do 15. 12. 2020.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: