Neplytvajte! Energeticky účinné práčky a práčkosušičky Bosch s cashbackom až 80 €

Objavte nový rozmer extrémne účinného prania! Kúpte si do domácnosti jedného z našich pracích pomocníkov Bosch a spoznajte perfektne čistú bielizeň. Napríklad vďaka práčke Bosch HomeProfessional WAX32EH0BY ušetríte nielen 80 € so spätným bonusom, ale aj ročnú spotrebu energie, ktorá zodpovedá 67 kWh na 100 pracích cyklov. A keď bude prať, ani o nej nebudete vedieť, pretože tichý motor EcoSilence Drive spolu s unikátnou konštrukciou práčky vám zaručia maximálnu elimináciu hluku. Prečo si nevyprať aj vtedy, keď chcete odpočívať? Nebaví vás to neustále vyťahovanie mokrej bielizne z práčky? Máme pre vás perfektné riešenie nielen na šetrenie spotreby, ale aj miesta. Kombinovaná práčka so sušičkou Bosch Serie | 6 WDU8H541EU zvládne za jednu hodinu účinne oprať a vysušiť 1 kg bielizne v jednom cykle. 

Chcete nákupom vybraných produktov Bosch ušetriť až 80 €? Postupujte nasledovne:  

  1. Kúpte si vybranú práčku alebo práčkosušičku značky Bosch v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte svoj nákup, ktorý ste uskutočnili od 1. 4. do 31. 5. 2021, na stránkach výrobcu. Doregistrácia je možná do 14. 6. 2021.
  3. Aby ste splnili všetky podmienky, musíte vyplniť všetky požadované údaje.
  4. Keď bude vaša registrácia potvrdená, spätný bonus v hodnote až 80 € vám bude poslaný na váš bankový účet, ktorý ste uviedli v registrácii.
  5. Príslušná hodnota cashbacku je uvedená pri konkrétnom spotrebiči.

Perte a sušte #LikeABosch. Akcia platí od 1. 4. do 31. 5. 2021 alebo do odvolania! Úplné pravidlá nájdete na stránkach výrobcu.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: