Blu-ray prehrávač Panasonic DP-UB820EGK čierny

Výrobca: Panasonic , Kategória: Blu-ray prehrávače
Kód tovaru: PANDPUB820EGK

SMART: Nie
Wi-Fi: Áno
LAN (Ethernet): Áno
3D prehrávač: Nie
Prehrávané médiá: DVD
Prehrávané médiá: BD
Prehrávané médiá: CD
Prehrávané formáty: MPEG2

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:

informujte ma o cene

Panasonic DP-UB820EGK


Blu-ray prehrávač Panasonic DP-UB820EGK je dokonalý doplnok pre špičkové 4K televízory. Práve vďaka nemu si totiž na veľkej obrazovke vašej novej TV môžete užívať filmové novinky v tej najvyššej kvalite. Zásluhu na tom majú najlepšie technológie, ako je "hollywoodsky procesor" HCX alebo široká podpora formátov HDR a 4K High-Precision Chroma. Prehrávať dokáže nielen stále viac obľúbený formát Blu-ray, ale aj CD a DVD, a tiež podporuje technológiu 3D+ zvyšovanie kvality obrazu z Full HD do 4K.


Prehrávač má navyše zabudovaný LAN port aj Wi-Fi pre pripojenie k internetu a využívanie inteligentných aplikácií. Vďaka tomu možno jeho prostredníctvom získať prémiový obsah z online služieb, ako je napríklad Netflix. Najvyššiu úroveň dosahuje aj zvuk vo vysokom rozlíšení so 7.1kanálovým analógovým zvukovým výstupom, ktorého potenciál naplno oceníte po pripojení domáceho kina.Ak chcete z vášho nového televízora dostať maximum, som ideálna cesta.

Hollywood Cinema Experience


Srdcom toho modelu je špičkový procesor HCX s tými najmodernejšími technológiami pre najvyššiu obrazovú kvalitu 4K Ultra HD. Doplnený o technológiu HDR je garanciou divadla, aké ste ešte nezažili.

Ešte širšia podpora HDR


Prehrávač teraz podporuje ešte širšiu paletu formátov HDR – napríklad HDR10 predstavujúci bežný formát HDR pre filmy a Blu-ray UHD. Navyše podporuje aj HDR s dynamickými metadátami HDR10+ predstavujúcimi štandard novej generácie. Kompatibilita je zároveň zaistená aj s funkciami Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma.

HDR ešte pôsobivejšie


Originálna technológia spoločnosti Panasonic pre spracovanie obrazu sa stará o to, aby HDR malo ešte lepšie rozlíšenie. Využíva technológiu mapovania tónu, aby aj obraz v HDR z bežného záznamu v HDR10 a televízneho záznamu, u ktorých nie je podpora HDR10+ a Dolby Vision, dosiahol tú najvyššiu možnú úroveň.

4K High-Precision Chroma


Prehrávač disponuje procesorom 4K High-Precision Chroma, ktorý naplno využíva potenciál technológie z hollywoodskeho laboratória spoločnosti Panasonic. Signály farieb obrazu v rozlíšení 4K (4:2:0) inteligentne vylepšuje do 4K (4:4:4). Tešiť sa tak môžete na jasnejší a ostrejší obraz, ako ho zamýšľali filmári.

Profesionálný zvuk


Prehrávač je priamo navrhnutý pre reprodukciu zvuku vo vysokom rozlíšení. Okrem štandardných formátov WAV/FLAC/MP3/AAC/WMA/AIFF si vie rady aj so špecializovanými súbormi súbormi DSD (5,6 MHz/2,8 MHz/11,2 MHz) a ALAC. Pripojte ho k domácemu kinu a nechajte sa unášať geniálnou hudbou z filmu i obľúbeného orchestrálneho koncertu.


Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
3D prehrávač Nie
Prehrávané médiá DVD, BD, CD
Prehrávané formáty JPEG, AVCHD, MPO, DSD, ALAC, AIFF, MPEG2, MKV, TS, WAV, AAC, WMA, MP3, MP4, FLAC
Áno
Počet USB 2
1
1
Počet kanálov 7.1
2
Audio výstup (optický, koaxiálny,...) HDMI;optický;analogový
Áno
Nie
Áno
Nie
Podpora pre streamové služby (napr. YouTube, a pod.) Áno
Progressive Scan (PAL) Áno
Áno
Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 43.0 cm
Výška výrobku 6.3 cm
Hĺbka výrobku 20.4 cm
Hmotnosť výrobku 1.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 54.0 cm
Výška balenia 13.0 cm
Hĺbka balenia 29.0 cm
Váha balenia 3.2 kg
Více informací Méně informací