Bezdrôtová nabíjačka Samsung EP-P1100B (EP-P1100BBEGWW) čierna

Výrobca: Samsung , Kategória: Nabíjačky
Kód tovaru: SAMEPP1100BBEGWW

Rychlé nabíjení bez kabelů
Zapoměňte na pomalé a nepraktické nabíjení. S bezdrátovou nabíjecí podložkou Samsung nabijete svůj smartphone bez nutnosti hledání a zapojení napájacího kabelu. Na...

Zistiť dostupnosť

Samsung EP-P1100B, čierna


bezdrôtovou dobíjacou podložkou už nikdy nebudete musieť zdĺhavo zapojovať svoj mobil na drôtovú nabíjačku. Model Samsung EP-P1100B podporuje nielen smartfóny Galaxy s bezdrôtovým nabíjaním, ale i všetky ostatné telefóny s bezdrôtovým nabíjaním, ktoré využívajú jednoznačne najrozšírenejšiu štandardizovanú technológiu Qi.


Jej používanie nemôže byť jednoduchšie. Podložku zapojíte do mobilnej nabíjačky (adaptér a kábel sú predávané samostatne) a… položíte na ňu kompatibilný telefón. To je všetko – navyše je podporovaná technológia rýchleho nabíjania, takže sa váš smartfón dobije na 100 % skutočne rýchlo.


Koniec doby káblovej!

Rýchlo a bez káblov


Pomalé a otravné nabíjanie cez kábel je už minulosťou. Táto bezdrôtová podložka podporuje technológiu rýchlonabíjania, takže i bez kábla bude váš smartfón veľmi rýchlo hlásiť plnú kapacitu akumulátora.

Supertenký dizajn


Nepochybnou výhodou je i to, že podložka nepotrebuje ku chladeniu ventilátory, čím je umožnené dosiahnuť skutočne atraktívne tenký dizajn. Vďaka tomu sa s podložkou i perfektne cestuje.

Qi technológia


Vaša nabíjačka môže dobíjať telefóny i ďalších členov rodiny a priateľov. Využíva štandardizovanú technológiu Qi. Okrem toho s jej asistenciou môžete využiť na dobíjanie i kábel a integrovaný USB-C port.


Rychlé nabíjení bez kabelů
Zapoměňte na pomalé a nepraktické nabíjení. S bezdrátovou nabíjecí podložkou Samsung nabijete svůj smartphone bez nutnosti hledání a zapojení napájacího kabelu. Na bezdrátovou nabíječku, která navíc využívá technologii rychlého nabíjení, stačí váš smartphone jen položit.

Výhody supertenkého designu
Bezdrátová nabíjecí podložka nepotřebuje na svoje chlazení ventilátory, takže si zachováva elegantný a supertenký design. Snadno se vám vejde do kapsy nebo tašky a můžete si ji s sebou vzít prakticky kamkoliv.

Užitečná Qi kompatibilita
Podělte se o výhody rychlejšího bezdrátového nabíjení s rodinou a přáteli. Bezdrátová nabíjecí podložka je totiž plně kompatibilní s různými zařízeními, které podporují standard Qi.

Technické specifikace:

  • Funkce: Bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení, Qi
  • Rozhraní: USB-C
  • Rozmery: 88 × 11,9 × 88 mm
  • Hmotnost: 58 g
  • Vstupní proud: 2 A
  • Výstupní proud: 1 A

Kompatibilní zařízení:

  • Rychlé nabíjení je podporované u Galaxy Note9, S9, S9+, Note8, S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6 Edge+
  • Technologie Qi je podporovaná u modelů Galaxy S6, S6 Edge a zařízeními, které podporují standard Qi

Záruka 24 mesiacov
Partnumber EP-P1100BBEGWW
Ďalšie parametre
Určené pre mobilný telefón
Typ nabíjania bezdrôtové
Typ napájania do siete
Výstupný konektor Bezdrôtové nabíjanie
1 A
Fast Charge
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 16.0 cm
Výška balenia 2.5 cm
Hĺbka balenia 12.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací