Batoh na notebook THULE Crossover 21l (TL-TCBP115K) čierny

Výrobca: THULE , Kategória: Brašne / batohy
Kód tovaru: THUTLTCBP115K

Farba: čierna
Prevedenie brašne: Sport
Typ púzdra: batoh na chrbát
Určené pre uhlopriečku: 15 "
Značky: THULE

Zistiť dostupnosť

Crossover úvodThule Crossover 21 l, čierna


Máte radi váš notebook a inú elektroniku v bezpečí a preferujete jej nosenie na chrbte? V tom prípade je taška na notebook Thule Crossover presne tým, čo hľadáte. Ohromí vás nielen svojím moderným, estetickým a elegantným dizajnom, ale tiež svojou kapacitou. Pojme totiž nielen notebook s uhlopriečkou 14" alebo MacBook s 15" uhlopriečkou, ale aj tablet. Pre tieto elektronické predmety sa tu nachádza dokonca špeciálna priehradka.


Nebojí sa žiadneho počasia


Čo sa materiálu týka, tak tu sa tvorcovia vybláznili. Stavili totiž na nylon. V praxi to znamená, že Thule Crossover disponuje vysokou odolnosťou. Nepríde si na naň dokonca ani dážď. Jeho ďalšie postranné či zadné vrecká ho predurčujú k tomu, že ho môžete využiť aj na cesty alebo na výlet do prírody. Priehradka SafeZone bola starostlivo tepelne upravovaná a ochráni tak tie najkrehkejšie predmety, ako napríklad mobilný telefón alebo okuliare.


Praktické vlastnosti


Opomenúť nemôžeme ani prítomnosť postranných, dobre dostupných vreciek. Do tých môžete vložiť napríklad fľaše. Švédsky výrobca do Thule Crossover nainštaloval tiež organizér na kabeláž, a tak sa už nebudete musieť trápiť so zamotanými káblami. Objem tašky ako takej je celých 21 l. Váha potom nepresahuje 1090 g.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber TL-TCBP115K
Ďalšie parametre
15 "
batoh na chrbát
Sport
čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 32.5 cm
Výška výrobku 52.0 cm
Hĺbka výrobku 12.5 cm
Hmotnosť výrobku 1.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 48.5 cm
Výška balenia 33.0 cm
Hĺbka balenia 27.5 cm
Váha balenia 2.7 kg
Více informací Méně informací