Batoh Ducati Urban Backpack

Výrobca: Ducati , Kategória: Príslušenstvo
Kód tovaru: DUCDUCBKPWTP

Určené pre: kolobežka
Typ príslušenstva: batohy
Značky: Ducati

Zistiť dostupnosť

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=DUCDUCBKPWTPDucati Urban Backpack, čierna


Zbaľte sa pohodlne na vychádzku s batohom Ducati Urban Backpack. Ponúka objem 40 l a zmestí sa doň napríklad notebook, batérie, nabíjačky a ďalšie malé príslušenstvo. Po stranách nájdete sieťové vrecká na fľaše na pitie. Vďaka nárazuvzdornej konštrukcii je vhodný na jazdu na kolobežke alebo korčuliach. Horná časť batohu je prístupná z 2 dielov s obojstrannými zipsami.


Prázdny batoh môžete jednoducho zložiť do kompaktného balenia. Polstrovaná podšívka sa postará o bezpečné zaťaženie na vašom chrbte a pohodlné nosenie, predná časť je z EVA materiálu a stredná časť je voľná pre ideálny pohyb chrbtice.


 


Kľúčové vlastnosti:


 • Batoh s obsahom 40 l
 • Nárazuvzdorná konštrukcia vhodná na jazdu na kolobežke
 • Praktické vnútorné usporiadanie a sieťky na fľaše po stranách
 • polstrovanú podšívku pre bezpečné zaťaženie na chrbte
 • Predná časť je tvorená EVA materiálom

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=DUCDUCBKPWTP


Odolný a pohodlný batoh na vaše vychádzky aj výlety do prírody.

 


Bezpečnosť pre váš chrbát


Batoh sa veľmi pohodlne nosí, stačí utiahnuť popruhy podľa vašich potrieb. Vďaka polstrovanej podšívke a prázdnej strednej časti je nosenie veľmi komfortné. https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=DUCDUCBKPWTPDucati Urban Backpack, černá Sbalte se pohodlně na vyjížďku s batohem Ducati Urban Backpack. Nabízí objem 40 l a vejde se do něj třeba notebook, baterie, nabíječky a další malé příslušenství. Po stranách najdete síťové kapsy pro lahve na pití. Díky nárazuvzdorné konstrukci je vhodný pro jízdu na koloběžce nebo bruslích. Horní část batohu je přístupná ze 2 dílů s oboustrannými zipy. Prázdný batoh můžete jednoduše složit do kompaktního balení. Polstrovaná podšívka se postará o bezpečné zatížení na vašich zádech a pohodlné nošení, přední část je z EVA materiálu a střední část je volná pro ideální pohyb páteře. https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=DUCDUCBKPWTP  Klíčové vlastnosti: Batoh s obsahem 40 l Nárazuvzdorná konstrukce vhodná pro jízdu na koloběžce Praktické vnitřní uspořádání a síťky na lahve po stranách Má polstrovanou podšívku pro bezpečné zatížení na zádech Přední část je tvořena EVA materiálem Odolný a pohodlný batoh pro vaše vyjížďky i výlety do přírody.  Bezpečí pro vaše záda Batoh se velmi pohodlně nosí, stačí utáhnout popruhy dle vašich potřeb. Díky polstrované podšívce a prázdné střední části je nošení velmi komfortní. https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=DUCDUCBKPWTP

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ príslušenstva batohy
Určené pre kolobežka
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 9.5 cm
Hĺbka výrobku 49.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 34.0 cm
Výška balenia 9.5 cm
Hĺbka balenia 49.0 cm
Váha balenia 1.2 kg
Více informací Méně informací