Batéria iRobot 4409709 Braava 380 batéria

Výrobca: iRobot , Kategória: Príslušenstvo k vysávačom
Kód tovaru: IROBRAAVA4409709


* Tento typ batérie má niektoré prednosti, dôležité pre účely robotických zariadení. Napríklad dokáže pri záťaži dlho držať stále napätie, čo je pre robota nesmierne dôležité a takisto...

Naša cena s DPH:

59.00

Nie je na sklade
Zistiť dostupnosť

iRobot 4409709 Braava 380 batéria


Originálna batéria pre robotické mopy iRobot Braava 380 a 390.


Životnosť batérie sa bude odlišovať v závislosti od používania a od podmienok prostredia, v ktorom sa bude robot používať. Používajte batériu vždy podľa inštrukcií v návode na použitie.


Kompatibilná iba s robotickým mopom iRobot Braava 380 a 390 Kapacita: 2 000 mAh Typ batérie: Ni-MH Doba nabíjania batérie: cca 4 h (2 h pri použití nabíjacej stanice Turbo) Balenie: retail škatuľa


Ni-Mh batéria má prirodzený úbytok napätia a tak vyžaduje byť stále pod prúdom. Preto musia byť roboti stále zapojení na nabíjacej stanici. Ak sa toto pravidlo nedodržiava, môže sa batéria nenávratne poškodiť. V prípade, že robot nebude dlhšiu dobu používaný, je potrebné batériu do plna nabiť a vytiahnuť ju von z robota.


  • Tento typ batérie má niektoré prednosti, dôležité pre účely robotických zariadení. Napríklad dokáže pri záťaži dlho držať stále napätie, čo je pre robota nesmierne dôležité a takisto vykazuje dlhú životnosť.
  • Ni-Mh batéria má však prirodzený úbytok napätia a tak vyžaduje byť stále pod prúdom. Preto roboti musia byť stále v sieti. Braava musí byť stále zapojená v sieti alebo umiestnená na nabíjacej stanici (voliteľné príslušenstvo). Ak toto pravidlo nedodržiavame, môže sa batéria nenávratne poškodiť.
  • Spotreba je však veľmi malá, v rádoch watov a je spočítané, že celková spotreba je nižšia, než keď používate niekoľko kWatový vysávač.
  • Balenie: krabica
  • Kompatibilná iba s robotickým mopom Braava 380!!!
  • Kapacita: 2000 mAh
  • Typ batéria: Ni-MH
  • Doba nabíjania batérie: cca 4h (resp. 2h pri použití voliteľnej nabíjacej stanice)

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ výrobku batérie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.5 cm
Výška balenia 4.8 cm
Hĺbka balenia 7.2 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací