Autožiarovka Philips X-tremeVision H7, 2 ks (12972XV+S2)

Výrobca: Philips , Kategória: Autožiarovky
Kód tovaru: PHI444191

Typ: H7
Značky: Philips

Zistiť dostupnosť

Philips X-treme Vision, 12972 XV+S2, H7, 60/55W


Unikátne atomobilové žiarovky X-tremeVision od holandskej spoločnosti Philips sa radia medzi najjasnejšie, ktoré možno dnes nájsť na trhu. Žiarovka je vhodná ako pre diaľkové, tak aj pre predné hmlové aj stretávacie svetlá.


Jasná voľba


Majú až o 130 % vyšší jas ako bežné automobilové žiarovky. V tom prípade sú výrazne bezpečnejšie nielen pre vás, ale zároveň aj vaše okolie. Môžete rýchlejšie reagovať, keď nastane krízová situácia a vyhnúť sa ďalším nepríjemnostiam. Vaše oči zvládnu vďaka zvýšenej farebnej teplote na 3 500 K lepšie zaostrovať a vnímať farebné kontrasty aj vo veľkej vzdialenosti. Autožiarovka o mimoriadnom výkone má životnosť až 450 hodín.


Jasnejšie a žiarivejšie svetlo pre lepšiu bezpečnosť na cestách.


 


Reagujte ešte rýchlejšie


Pri riadení v noci je nutné perfektné osvetlenie, zvlášť ak prechádzate úplne neosvetlenými miestami. Bežné autožiarovky zvyčajne dosahujú 75-100 metrov pred vaše vozidlo. Halogénová žiarovka X-tremeVision vám poskytne ďalších 45 metrov! Žiarivé svetlo výrazne zlepší vašu viditeľnosť a cesty budú značne jasnejšie. Budete tak mať viacej času na rozhodovanie a reagovanie v krízovej situácii. 


Skvelý svetelný výkon


Jazdite bezpečne a vylepšite svetlomety svojho auta v zákonnom rámci – žiarovky majú úplnú certifikáciu ECE. Geometria vlákna je presne optimalizovaná tak, aby dosahovala stále dokonalého výkonu a viditeľnosti na zle osvetlených cestách. Žiarovky sú naplnené plynom pod vysokým tlakom až 13 barov a ich povrch je vďaka kvalitnému sklu UV-Quarz mimoriadne hladký. 


Výrazne belšie svetlo


Každá vaša cesta bude vďaka lepšiemu osvetleniu bezpečnejšia a pohodlnejšia. Patentovaná technológia Gradient CoatingTM spoločnosti Philips vytvára silnejšie svetlo. Autožiarovka svieti jasne bielym svetlom s teplotou 3 500 K. Je teda značne výraznejšia ako u obyčajných svetlometov. 


Dlhá životnosť


Zvlášť u autožiaroviek je dôležité, aby boli spoľahlivé po celú dobu svojej životnosti. Presne to spĺňa žiarovka Philips X-tremeVision. Je optimalizovaná na dlhú životnosť a stále vysoký výkon. Budete tak mať perfektný prehľad o tom, čo sa deje pred vaším vozidlom a zaistíte si väčšie bezpečie nielen pre seba, ale aj okolitú dopravu.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 12972XV+S2
Ďalšie parametre
Typ H7
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 5.3 cm
Výška výrobku 13.3 cm
Hĺbka výrobku 11.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 13.0 cm
Výška balenia 6.0 cm
Hĺbka balenia 10.7 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací