Alkoholtestér V-NET AL-6000 Lite

Výrobca: V-NET , Kategória: Alkohol testery
Kód tovaru: VNEAL6000

Napájanie (počet a typ batérie): 2 x 1,5 V AA
Počet náustkov v balení: 5
Odchýlka merania: 10 %
Čas prípravy na meranie: 20 s
Rozsah merania: 0,0 - 4,0 ‰
Typ snímača: polovodičový
Určenie: alkohol
Značky: V-NET

Zistiť dostupnosť

Alkoholtester V-NET AL-6000 LiteV-net AL-6000 lite, digitálny


Urobte si orientačnú dychovú skúšku na prítomnosť alkoholu v tele. Každému, kto si nie je stopercentne istý, či môže s pokojnou hlavou zasadnúť za volant, skvele poslúži alkoholtester V-NET AL-6000 Lite. Vyznačuje sa vysokou mierou spoľahlivosti merania a v aktívnom režime využíva praktický náustok. Elegantný alkoholtester sa chváli kompaktným rozmerom a je vhodný ako pre osobné, tak aj firemné využitie.


Pohodlné meranie doma aj na pracovisku


Dnešná moderná doba nám umožňuje využitie množstva pokrokových technológií, ku ktorým bezpochyby patrí aj alkoholtester V-NET AL-6000 Lite. Test na prítomnosť alkoholu je tak skutočne jednoduchou záležitosťou, ktorú môžete realizovať kedykoľvek v pohodlí domova. Môžete ho použiť všade, kde je potrebné vykonávať prevenciu užívania alkoholu, pretože napĺňa všetky požiadavky a očakávania profesionálnych prístrojov. Skvelé využitie bude mať tiež na pracoviskách k zisteniu, či vaši zamestnanci pracujú pod vplyvom alkoholu.


Digitálny detektor alkoholu AL 6000 je schopný merať hladinu alkoholu v ľudskom dychu, pričom výsledky sú udávané v promile. Zaujme vás vysokou presnosťou s odchýlkou ​​+/- 10 % a širokým rozsahom merania od 0,0 – 4,0 promile. Prístroj kontroluje množstvo vdýchnutého vzduchu. Môžete ho používať v aktívnom režime, pri ktorom je využívaný náustok a výsledok je zobrazovaný v numerických číslach. Pasívny režim bez použitia náustku je veľmi rýchly, ale výsledná hodnota je uvedená iba v rozmedzí.


Umožňuje kontinuálne meranie


Kompaktný, presný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný detektor, ktorý vám pomôže pri rozhodovaní, či môžete viesť vozidlo či iný dopravný prostriedok, vyniká rýchlym zahriatím senzora a krátkou dobou regenerácie. Len za 20 sekúnd je alkoholtester pripravený na meranie, 4 sekundy trvá reakčná doba a ku regenerácii postačí 15 sekúnd. Kalibrácia sa odporúča pri bežnom používaní po 6 mesiacoch prípadne po cca 500 meraní. Alkoholtester V-NET AL-6000 Lite je vybavený množstvom užitočných funkcií, ktoré vám prídu vhod najmä pri použití na pracoviskách. K dispozícii máte počítadlo vykonaných skúšok a životnosť senzora zaručujúci cca 3000 meraní. Potom je možné senzor ľahko vymeniť. Prístroj je dodávaný s praktickým puzdrom na opasok a súčasťou je aj 5 ks náhradných náustkov. K uvedeniu do prevádzky vám postačí 2 ks alkalickej batérie AA.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Určenie alkohol
polovodičový
20 s
0,0 - 4,0 ‰
10 %
Počet náustkov v balení 5
Napájanie (počet a typ batérie) 2 x 1,5 V AA
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 6.5 cm
Výška výrobku 12.5 cm
Hĺbka výrobku 3.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 16.1 cm
Výška balenia 5.5 cm
Hĺbka balenia 24.4 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací