Splátky Quatro s navýšením 0 % vám urobia radosť hneď

Šetríte a šetríte, no stále nemáte svoj vysnívaný produkt? Tak nešetrite, nestrácajte čas, so splátkami si produkt užijete hneď a zaraz! Potrebujete už novú sušičku, lebo vás nebaví vešať šaty na sušiak? 

A čo tak nová nevrndžiaca chladnička? Alebo sa chcete zahriať lahodnou šálkou kávy? Nech už túžite po čomkoľvek, so splátkami Quatro nakúpite pohodlne aj bez hotovosti. V prípade predčasného splatenia úveru najneskôr do 6 mesiacov od prevzatia tovaru nepreplatíte ani € navyše*. Splátky Quatro s 0 % navýšením môžete využiť na nákup akéhokoľvek produktu v minimálnej hodnote 110 € na Hej.sk alebo na HEJHOUSE Bratislava. A čo je na tom všetkom najlepšie? Ak požiadate o tieto splátky na HEJHOUSE Bratislava, získate hodnotný darček, ktorý dostanete po schválení zmluvy pri osobnom odbere tovaru na predajni, a to párty reproduktor GoGEN. Pozor, ak uzavriete splátkovú zmluvu v hodnote nad 500 €, a výrobky z tohto nákupu si poistíte (buď predĺžite záruku alebo si tovar poistíte voči náhodnému poškodeniu), darujeme vám prémiový smoothie mixér ETA.

*Reprezentatívny príklad: Celková výška úveru 250 €, pri úrokovej sadzbe 18,10 % p. a., výška mes. splátky 15 €, počet splátok 19, celková čiastka k úhrade 285 €, RPMN 18,10 %, doba splatnosti 19 mesiacov. V prípade predčasného splatenia úveru najneskôr do 6 mesiacov od prevzatia tovaru bude výška úrokovej sadzby 0 % p. a. a RPMN 0 %.

Ponuka s darčekom platí od 22. 11. do 31. 1. 2020 alebo do vydania zásob darčekov, vzťahuje sa len na zmluvy uzavreté prostredníctvom predajne HEJHOUSE Bratislava.