S kľúčenkami Fixed smile už nič nestratíte!

Každému z nás sa na dennom poriadku stáva, že niečo hľadáme. Ja najčastejšie strácam okuliare, mobil či kľúče. Stáva sa mi to prevažne vtedy, keď sa niekam ponáhľam. Ste na tom podobne? Nesiem ale dobré správy, s kľúčenkou FIXED Smile s motion senzorom už nič hľadať nemusíte. Vďaka smart mobilnej aplikácii budete smart aj vy a budete mať prehľad o tom, kde sa nachádza napríklad vaša peňaženka.

Kľúčenky Fixed Smile Motion

S úsmevom vám postráži cennosti

Kľúčenky Fixed Smile MotionPýtate sa, ako vám môže táto neobyčajná kľúčenka postrážiť cennosti? Jednoducho. Stačí si do mobilu stiahnuť program Smile tracker, ktorý vytvorila spoločnosť FIXED. S touto aplikáciou si nastavíte presne to, čo potrebujete. Obrovské plus vidíme v tom, že je apka Smile tracker lokalizovaná do slovenského jazyka. Navyše je program pre používateľov spracovaný príjemne, takže sa vám s ním bude narábať jedna radosť. Smile tracker podporuje systém Android, ale aj iOS. Technológia Bluetooth umožňuje spárovať kľúčenku FIXED Smile s vaším smartfónom alebo tabletom. Potešia sa aj majitelia Apple Watch, pretože vývojári mysleli aj na ne.

Po inštalácii, ktorá nie je nijako komplikovaná, ju môžete naplno začať využívať. Kľúčenku stačí iba pripevniť k predmetu, ktorý už nechcete stratiť a hľadať. Otvorte aplikáciu, kliknite na tlačidlo „váš Smile“ a tracker sa začne hlásiť zvonením a blikaním.

A teraz si predstavte, že sa dostanete do opačnej situácie. Všade hľadáte mobil, no ani za svet ho nájsť. Riešenie je jednoduché, dvakrát stlačte tlačidlo na kľúčenke, a tak si prezvoníte mobil. Akú hudbu si nastavíte ako vyzváňací tón, je už na vás. Na výber máte z viacerých možností. Ak vlastníte Apple, výhodou je hlasová asistentka Siri.

Kontrola na každom kroku

Tohto pomocníka uplatníte aj v inom ako domácom prostredí. Službu vám preukáže aj vonku. Zatiaľ čo vy si vychutnávate kávu v kaviarni alebo na moment zatvoríte oči vo vlaku, vaše veci sú stále pod dohľadom. Stráži ich aktívny pohybový senzor. Ak senzor zaznamená akýkoľvek pohyb, FIXED Smile spustí hlasný alarm. Môže sa však stať, že v tej chvíli senzor nie je spárovaný s vaším zariadením. Vtedy sa zapisuje presný čas, kedy došlo k pohybu trackera. Keď sa znova pripojí cez Bluetooth, tieto informácie uvidíte dodatočne.

Kľúčenka FIXED Smile s motion senzorom sa môže stať spoľahlivým strážcom vašich cenných vecí (bicykla, tašky a pod.).

Kľúčenky Fixed Smile Motion

Sledovanie aj na mape

FIXED Smile dokáže viac. Ak ste stratili peňaženku alebo kľúče, no neviete kedy presne, naskytne sa vám jednoduché riešenie. Stačí sa pripojiť k aplikácii a okamžite uvidíte na mape poslednú zaznamenanú polohu. Ďalšou výhodou, ktorú ponúkajú kľúčenky FIXED Smile s motion senzorom, je možnosť spoločného zdieľania. Údaje z jedného Smile tak vidí viac používateľov naraz. Tak máte napríklad kontrolu nad vaším potomkom. Stačí, že má kľúčenku spárovanú so svojím mobilom.

Upozorní iba vtedy, keď chcete

Upozornenia Smile sa ale niekedy nehodia. Preto si môžete nastaviť tzv. „bezpečné zóny“ pomocou ktorých sú upozornenia automaticky vypnuté. Laicky povedané, v spálni alebo v kancelárii asi nechcete, aby vás upozornenie rušilo. Nočný režim automaticky blokuje zvuk alarmu, takže môžete pokojne spať. Sledovanie sa dá zastaviť alebo aj vypnúť využívanie GPS, čím zároveň šetríte batériu trackera. V aktívnom stave batérie podľa výrobcu vydrží až jeden rok. Keď sa vybije, vymeníte ju za novú a je to.

FIXED Smile s motion senzorom – technické parametre:

  • Technológia: Bluetooth
  • Funkcie: Pohybový senzor, zvukový a vizuálny alarm, spoločné zdieľanie údajov
  • Požiadavky aplikácie: Android 5 a vyšší, iOS 11 a vyšší
  • Rozmery: 36 x 36 x 5 mm
Kľúčenky Fixed Smile Motion

Farby sú IN

Kľúčenky FIXED Smile s motion senzorom si môžete vybrať v niekoľkých farebných odtieňoch. Máte radšej tmavšie farby? Zvoľte si čierny alebo sivý variant. Dávate prednosť veselším farbám? Výber je veľký. Zvoľte si modrúzelenúčervenú alebo ružovú.

Alebo si rovno kúpte dva trackery v balení. Získate tak farebnú kombináciu dvoch kľúčeniek a ešte aj ušetríte na zvýhodnenej cene.