Obzrime sa na rok 2019 v Hej.sk

Dlhodobo sa snažíme tešiť vás, našich zákazníkov, kvalitnými produktami a službami. Vašu vernosť nám dokazujete každoročne, o čom svedčí aj Cena kvality v Kategórii Obchodné domy za rok 2018, ktorú sme si v úvode roka mohli pripísať na svoje konto.

Sme hrdí na to, že sme mohli, vďaka vašej štedrosti a príspevkom, plniť z mesiaca na mesiac misky opusteným zvieratám v útulkoch. V rámci projektu Miska pre útulok sme tak rozdali takmer 5 000 kilogramov krmiva. A vďaka partnerstvám, akou bola podpora Medzinárodnej súťaže Agility Open v X-Bionicu v Šamoríne, sa nám darilo myšlienku projektu šíriť smerom k veľkému počtu milovníkov zvierat.

Stále sa nám však naša pomoc zdala primalá, tak sme dali hlavy dokopy a vznikla z toho naša skvelá Taška pre útulok, ktorej kúpou spoločne napĺňame ešte väčšie množstvo misiek pre útulok. A keď sme videli tie rozvrtené radostné chvosty, rozhodli sme sa, že útulky potešíme aj vianočnou nádielkou. Tak vznikol Vianočný kôš pre útulok, ktorý sa pomaly naplnil maškrtkamidobrotami najmä vďaka vám!

Dokázali ste nám, že sú vám naše služby a tovar stále blízke a robia vám radosť, preto sme vás pravidelne tešili zľavami a skvelými akciami. Aj naďalej sa vám snažíme poradiť našimi článkami. Pomáhali ste nám pomáhať celý rok a zato si zaslúžite vy, naši drahí zákazníci, poklonu! Dúfame, že sa vám na Hej.sk bude nakupovať pohodlne aj v nasledujúcom roku, budete aj naďalej spokojní a podáte pomocnú ruku spolu s nami tým, ktorí to potrebujú!

Veríme, že rok 2020 bude poslom dobrých noviniek a my, vďaka našim zľavám, akciám a skvelým službám, budeme jeho verným pomocníkom!