Náradie pre ženy Extol Lady: Zvládnite opravy ľahko a štýlovo

Zostaviť nábytok, pribiť obrázok, utiahnuť skrutky alebo ostrihať ker v záhrade. Nič, čo by nezvládla každá žena. S drobnými opravami či prácami okolo domu nie je potrebné chodiť za partnerom či susedom. Radšej spojte sily s dizajnovou súpravou náradia pre dámy, ktorá sa čo do kvality vyrovná tej mužskej, zatiaľ čo v dizajne a ergonómii ju ľahko predbehne.

Navrhnuté pre ženy. Dizajnom i ergonómiou

Sady náradia EXTOL Lady boli navrhnuté špeciálne pre ženy, ktoré sa rady púšťajú do kutilskej práce, či bežných domácich opráv. Náradie zaujme netradičným prevedením v jemnej ružovej farbe a pevným prenosným puzdrom.

Okrem jedinečného vzhľadu ponúka aj prepracovanú ergonómiu, vďaka ktorej je práca s náradím pohodlná a jednoduchá. Výhodu oproti bežnému ručnému náradiu predstavuje aj znížená hmotnosť, ktorá sa postará o menšiu námahu pri stavaní novej skrine, či pri oprave police. Hoci sa dámsky set na prvý pohľad líši od klasického opravárskeho vybavenia, ponúkne vám základnú i nadštandardnú škálu bežne používaného náradia. Od štiepačiek až po vŕtačku.

V ponuke značky EXTOL nájdete hneď niekoľko variantov náradia pre ženy, ľahko si tak vyberiete sadu presne na mieru vašim kutilským zámerom. V každom sete je pre vás pripravený skrutkovač, kliešte, svietidlo a meter, ďalšie vybavenie získate v závislosti na tom, ktorú sadu zvolíte. Bezproblémovú prácu s nástrojmi sľubuje kvalitná chromvanadová oceľ (CrV) s vysokou odolnosťou a dlhodobou výdržou.

 

Vaša prvá pomoc, keď sa niečo pokazí

Ak sa s odvahou vrháte len na drobnejšie opravy, občas potrebujete niečo zmerať alebo priskrutkovať, siahnite po menšej sade EXTOL Craft zostavenej z najčastejšie používaných pomôcok. Tá ukrýva 23 kusov náradia a obsahuje napríklad kombinované a strihacie kliešte (160 mm), skrutkovač s výmennými hrotmi alebo dva mikro skrutkovače. Všetko v pevnom a prenosnom puzdre.

 

Pre každú opravu aj kreatívny nápad

Chcete byť pripravení skutočne na všetko? Potom si zamilujete kompletnú sadu EXTOL so 68 kusmi náradia v dámskom prevedení. Okrem základného vybavenia poskytne aj kladivo, záhradné nožnice, tavnú pištoľ či farebné záhradné rukavice. Či už sa pustíte do domáceho majstrovania či práce na záhrade, vždy budete mať po ruke to správne a kvalitné náradie. Nechýba ani pravítko, vodováha a štetce, teda pomôcky, ktoré využijete pri skrášľovaní interiéru vášho domova.

Aj s ružovou vŕtačkou to pekne roztočíte

Žiadna skutočná opravárska výbava sa nezaobíde bez vŕtačky. Zabudnite však na klasické ťažké prístroje. Akumulátorová vŕtačka EXTOL je určená predovšetkým pre ženy, ktoré sa neboja kutilských výziev. Odľahčená konštrukcia, ergonomický tvar a sympatické ružové prevedenie urobí z obyčajnej vŕtačky perfektného pomocníka pre akúkoľvek výzvu, čo potvrdzuje aj dvojrýchlostná prevodovka a až 1500 ot./min. Upevnenie police, utiahnutie skrutiek v nábytku, či prichytenie rodinných fotografií na stenu už nebude problém.

Kúpte si do domácnosti perfektne zloženú výbavu, ktorá vám bude kryť chrbát v každej situácii. Či už chcete vŕtať, zostavovať, stĺkať, premerať, zaskrutkovať, povoliť, utiahnuť alebo si na niečo posvietiť, vo vašom ružovom sete určite nájdete toho správneho pomocníka. Nebojte sa skrutiek ani vrtákov a pustite sa do diela buď s menšou či väčšou profesionálnou sadou náradia!