Najvýkonnejšia herná konzola na svete?

Na konzole Xbox One X sa hry hrajú lepšie. Má o 40% vyšší výkon než akákoľvek iná konzola. Nechajte naplno prehovoriť 6 teraflopov výkonu grafického procesoru. Na konzole Xbox One X sa hry hrajú lepšie než kedykoľvek predtým. S 12 GB GDDR5 grafickej pamäti pobežia hry na maximálny výkon. A pri rýchlosti 326 GB/s sa vám bude každá snímka vykresľovať skutočne bleskovo.

Vtiahne vás to do hry

Vďaka grafickému procesoru o výkone 6 teraflopov je každá hra úžasným zážitkom. Ponorte sa do sveta vytvoreného pre hry v skutočnom 4K, vykresľovaného v rozlíšení 2160p. Užijete si nádherné grafické detaily svetla, tieňov a odrazov s vysokým dynamickým rozsahom a širokou farebnou dimenziou. Nechajte sa vtiahnuť do hry prostredníctvom zvuku – ocitnete sa priamo uprostred 3D priestorového ozvučenia. Vytvoríte si superrychlý záznam hry v 4K pri 60 FPS.

Zahrajte si hry určené výhradne pre rozlíšenie 4K

Len hry ako Forza Motorsport 7, Super Lucky’s Tale, Crackdown 3 a Sea of Thieves si môžete zahrať v 4K – tak, ako sa majú hry na konzole Xbox One X hrať.

Tie najväčšie trháky sa hrajú lepšie

Na konzole Xbox One X vyzerajú všetky hry skvelo a taktiež sa dobre hrajú. Niektoré tituly sú však priamo optimalizované tak, aby výhody najvýkonnejšej hernej konzoly na svete využili čo najlepšie. Tieto hry nesú označenie „Vylepšené pre Xbox One X“.

Zahrajte si v tej najväčšie komunite v najmodernejšej sieti pre viac hráčov

Nájdite si priateľov, súperov a členov tímu v najlepšej globálnej hernej komunite. Využívajte dedikované servery Xbox Live, ktoré zvyšujú výkon vďaka zaisteniu stability, rýchlosti a spoľahlivosti. Môžete súperiť, nadviazať spojenie a zdieľať hru i s hráčmi na platformách Xbox One a Windows 10. A so Zlatým členstvom Xbox Live navyše dostanete každý mesiac dve až štyri nové hry zdarma.

Konzola má 4K Blu-ray prehrávač a PODPORUJE STREAMOVANIE VIDEA V 4K

Sledujte filmy na Blu-ray™ v úžasnej kvalite 4K Ultra HD. Konzola prehráva streamované 4K video od Netflixu, Amazonu, Hulu a ďalších poskytovateľov. Či už hráte alebo sledujete filmy, či streamované video, Xbox One X vám vďaka technológii HDR7 sprostredkuje špičkový obraz. I svoj starší televízor uvidíte v novom svetle – vďaka konzole Xbox One X vyzerajú hry skvelo i na obrazovkách s rozlíšením 1080p.

Kompatibilná so všetkými hrami a príslušenstvom pre Xbox One

Vaše hry: Tie najväčšie herné trháky, exkluzívne konzolové tituly a viac ako 300 hier pre Xbox 360 – to všetko pobeží na konzole Xbox One X ešte lepšie.

Vaše príslušenstvo: Všetky programy a príslušenstvo, ktoré máte pre Xbox One, fungujú i s konzolou Xbox One X. Nepotrebujete žiadne adaptéry, nemusíte nič zháňať, jednoducho len hráte.

Vaša komunita: Svojich priateľov z Xbox Live, klubov, uložené pozície a herné úspechy si ľahko prenesiete na svoju novú konzolu.

Váš televízor: Svoj starší televízor uvidíte v novom svetle – vďaka konzole Xbox One X vyzerajú hry skvelo i na obrazovkách s rozlíšením 1080p.