Hnevá vás TV Samsung? Výrobca zavádza počas MS rýchloopravu

Murphyho zákony fungujú dokonale! Tešíte sa, že si vychutnáte hokejový sviatok na vašom skvelom televízore a zrazu prásk... a televízor nefunguje. Ak ste vlastníkom LCD, LED alebo PDP TV značky Samsung, máte šťastie v nešťastí! Kórejský výrobca si je totiž dobre vedomý, ako veľmi je na Slovensku hokejový šampionát populárny, a preto pre svojich zákazníkov pripravil bleskovú servisnú podporu „Smart Service“.

Čo teda robiť, keď sa vám pokazí televízor v tú najnevhodnejšiu chvíľu? Je to jednoduché. Závadu oznámte na Zákaznícku linku spoločnosti Samsung a o všetko sa postará servisné stredisko. Samozrejme platí, že čím skôr poruchu nahlásite, tým skôr bude odstránená. V ideálnom prípade tak budete môcť začať televízor znova využívať ešte v rovnaký deň, v ktorý k poruche prišlo.

Zákaznícka linka na tel. čísle 0800 726 786 je k dispozícii Po-Pia: 07 - 22 hod., So-Ne: 09 - 19 hod. Pred objednaním opravy si pripravte záručný list výrobku alebo doklad o zakúpení.

V prípade, že sa poruchu nepodarí odstrániť v ten istý deň, ponúka Samsung vlastníkom vybraných televízorov s uhlopriečkou od 37“ možnosť bezplatného zapožičania náhradného prístroja a to na celú dobu opravy. V priebehu šampionátu bude tiež predĺžená otváracia doba AV servisných stredísk Samsung.

Bližšie informácie získate na infolinke Samsung, tel. 0800 726 726

Ďalšie aktuality od tejto značky