Garmin vivofit: Fitness náramok pre váš zdravý životný štýl

  • Streda, 12. marec 2014
  • Značky: Garmin

Nemôžete sa donútiť k pravidelnému pohybu a lenivosť je vašim každodenným nepriateľom? Obstarajte si Garmin vivofit, fitness náramok, ktorý vás bude motivovať! Na ruke ho môžete mať neustále. Cez deň vám bude merať prejdené metre, vzdialenosť k splneniu stanoveného cieľa alebo vás upozorní na dlho trvajúcu nečinnosť. V priebehu noci zmeria aj kvalitu spánku. Vďaka vodotesnosti do 50 m s ním môžete aj plávať. Batéria prístroja vydrží až jeden rok.

Zabudnite na pohodlné kysnutie na gauči! Inteligentný fitness náramok Garmin vivofit vám to neumožní – samozrejme, pokiaľ mu to dovolíte. Bude neustále strážiť vašu pohybovú aktivitu, a ak usúdi, že odpočinku bolo dosť, dá vám grafickou aj akustickou signalizáciou najavo, že je čas vstávať a hýbať sa.

Spočítajte si svoje kroky

Ani krok nazmar! Náramok Garmin vivofit dokáže zrátať vaše kroky. Rovnako tak vám zmeria zdolanú vzdialenosť. Budete teda mať dokonalý prehľad o vašej pohybovej aktivite. Môžete si dopredu nastaviť denný limit a na displeji následne sledovať, koľko krokov vám do jeho zdolania ešte zostáva. Na základe zaznamenaných dát vám náramok dokonca vie automaticky nastaviť ciele na ďalšie dni.

Skontrolujte svoj spánok

Garmin vivofit je možné prepnúť aj do nočného režimu. Podľa vašich pohybov dokáže náramok sledovať kvalitu vášho spánku. Namerané výsledky môžete následne preniesť do denníku Garmin Connect, v ktorom si môžete získané dáta podrobne analyzovať.

Elegantný vzhľad pre každú príležitosť

Veľkou výhodou náramku Garmin vivofit je aj jeho design. Vivofit je vskutku elegán. Vďaka piatim farebným variantom pásiku, ktoré možno jednoducho striedať, hravo prispôsobíte jeho vzhľad udalosti, na ktorú práve mierite. Náramok sa vyrába vo dvoch veľkostiach, dámskej a pánskej. Atraktívne vyzerajúci prehnutý farebný displej zostáva po celú dobu používania zapnutý. Je teda úplnou samozrejmosťou, že Garmin vivofit môžete využiť aj ako klasické hodinky.

Komplexný záznam vašej aktivity

Zoznam hodnôt, ktoré je možné náramkom Garmin vivofit merať, je vskutku bohatý. Čas, počet krokov, zdolanú vzdialenosť, spálené kalórie, indikátor nečinnosti, kvalita spánku a s pripojeným bezdrôtovým snímačom tepu srdca (pomocou ANT+ technológie) môžete zaznamenať aj vašu frekvenciu tepu. Namerané hodnoty sa automaticky ukladajú do pamäte náramku, odkiaľ ich možno následne jednoducho preniesť do aplikácie Garmin Connect.

Majte prehľad o svojich výkonoch

K čomu by bolo akékoľvek meranie výsledkov bez denníku na ich zaznamenávanie? Garmin preto vytvoril užívateľom denník Garmin Connect. Ten je prístupný cez webový prehliadač alebo pomocou špeciálnej aplikácie pre mobily s AndroidomiOS. V tomto denníku môžete ukladať svoje výkony, analyzovať ich alebo sledovať svoj pokrok. Pre zvýšenie motivácie sa naviac môžete pomocou denníku spojiť s ďalšími užívateľmi a navzájom porovnávať namerané hodnoty.

Jedinečný fitness náramok Garmin vivofit objednávajte TU!