Naplň MISKU PRE ÚTULOK

Pretože v Hej.sk sme tím milovníkov zvierat, rozhodli sme sa na začiatku leta 2018 spustiť projekt MISKA PRE ÚTULOK. Hlavnou myšlienkou projektu je pomôcť naplniť brušká opusteným psíkom a mačičkám v útulkoch, ktoré žiaľ nemali šťastie na skvelého pána.

Nákupom granúl na Hej.sk ich podporujete i vy. Vďaka takejto pomoci napĺňame kvalitným krmivom brušká štvornoháčom v útulkoch naprieč celým Slovenskom.

Nákupom originálne tašky naplníte MISKU PRE ÚTULOK!

Projekt Miska pre útulok však chceme naplniť ešte viac, a preto sme vymysleli originálnu tašku pre útulok! Vieme, že ani vám nie je osud opustených chlpáčov ľahostajný a aj vám sa zíde praktická taška k životu, ktorú využijete a s ktorou budete toto posolstvo šíriť medzi ostatných ľudí so skvelou grafikou. Originálnu tašku si môžete zakúpiť na e-shope Hej.sk alebo priamo na predajni HEJHOUSE Bratislava.

Originálna taška vznikla vďaka láske ku psíkom a mačičkám od zamestnancov Hej.sk a skvelej talentovanej grafičky Karolíny Tomšejovej. Tá už dlhé roky spolupracuje s agentúrou Boomerang, kde pripravujú firemné časopisy pre značky ako Volkswagen, Škoda či Comap. Jej prácu ste si mohli všimnúť aj v magazíne Vodafonu ČiliChili. Počas cestovania si zilustrovala kresleného sprievodcu „do vrecka“ po hlavnom meste Nového Zélandu, Wellington. Tešíme sa preto, že si našla čas aj na takúto dobrú vec. Ďakujeme, že prispela svojou kreativitou a umeleckým výtvorom.

Radosť chlpáčov z plných misiek s vami zdieľame na našom Facebooku a Instagrame. Nájdete tam aj príbehy obyvateľov útulkov.

Poďme spoločne pomáhať labkám, ktoré to najviac potrebujú!