Hej.sk: Finalista ankety ShopRoku 2015

  • Štvrtok, 31. marec 2016
Rovnako ako v minulých rokoch sa internetový obchod Hej.sk prebojoval do finále súťaže ShopRoku –významnej ankety, v rámci ktorej sú vyhlasovaní najlepší a najobľúbenejší internetoví predajcovia. Hej.sk sa dostalo medzi finalistov hneď dvoch kategórií – Cena kvality: Obchodné domyCena popularity.

Už siedmym rokom vyhlasoval zrovnávač cien Heureka.sk anketu s názvom ShopRoku. Tá bola tradične rozdelená na dve časti – Cena popularityCena kvality. Výsledky prvej z kategórií ovplyvňovali hlasy užívateľov. Ceny kvality boli určené na základe referencií zákazníkov jednotlivých eshopov.

Hej.sk si v rámci týchto ankiet viedlo viac než dobre. Prepracovalo sa totiž do úzkej skupiny finalistov ako v Cene popularity, tak aj v Cene kvality – obchodné domy. Náš internetový obchod sa tak naďalej drží medzi top e-shopmi na Slovensku.

Všetkým našim zákazníkom ďakujeme za podporu v tejto súťaži a priazeň, ktorú nášmu internetovému obchodu dlhodobo prejavujete. Vašu priazeň si vážime a motivuje nás k ďalšiemu rozvoju a zdokonaľovaniu služieb.

ĎAKUJEME!