Adaptér Apple iPad Dock Connector - VGA (MC552ZM/B)

Výrobca: Apple , Kategória: Prepojovacie káble
Kód tovaru: APPMC552

Redukce

Zistiť dostupnosť

Apple iPad Dock Connector – VGA, biela


Prostredníctvom tejto šikovnej redukcie si môžete premietnuť obrázky, fotky či videá zo zariadenia Apple na veľkej televíznej obrazovke alebo monitore. Apple iPad Dock Connector je totiž praktické zariadenie, ktoré dokáže previesť vizuálny obsah z konektora 30 pin (Apple) do rozhrania VGA (D-SUB). Tešiť sa pritom môžete na skvelú obrazovú kvalitu - redukcia podporuje aj HD rozlíšenie. Adaptér môžete využiť so zariadeniami Apple iPad, iPhone alebo iPod touch (4. generácie). Pripojiť ho môžete buď priamo k šikovnému zariadeniu, alebo tiež k dokovacej stanici.

VGA adaptér Apple

Snímky, filmy, fotografie nebo cokoli jiného, co si prohlížíte na obrazovce svého zařízení iPad 2, můžete přenést na ještě větší obrazovku – na televizor s rozhraním VGA, monitor nebo externí projektor pro zrcadlení videa. VGA adaptér Apple zrcadlí přesně to, co vidíte na iPadu 2, takže si obraz mohou vychutnávat všechny osoby v místnosti.

U zařízení iPad, iPhone 4 nebo iPod touch (4. generace) podporuje VGA adaptér Apple (pouze) výstup videa.

Pomocí VGA adaptéru Apple můžete jakýkoli obsah na obrazovce vašeho iPadu 2 – aplikace, prezentace, webové stránky a mnoho dalšího – zrcadlit na televizoru s rozhraním VGA, displeji, projektoru nebo jiném kompatibilním displeji, a to až v kvalitě 1080p HD.

Po připojení vašeho zařízení iPad, iPhone 4 nebo iPod touch (4. generace) k televizoru, projektoru nebo jinému displeji kompatibilnímu s rozhraním VGA můžete sledovat prezentace a video na velké obrazovce až v kvalitě 720p.

VGA adaptér Apple lze připojit k vašemu zařízení iPad, iPad 2, iPhone 4, iPod touch (4. generace), dokovací kolébce pro iPad nebo univerzálnímu doku prostřednictvím dokovacího konektoru a k projektoru nebo displeji prostřednictvím VGA adaptéru.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber MC552ZM/B
Ďalšie parametre
Z konektora 30 pin (Apple)
Do konektora VGA (D-SUB)
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 6.7 cm
Výška balenia 15.5 cm
Hĺbka balenia 2.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací