Braun oslavuje 100 rokov! Doprajte si limitovanú edíciu výrobkov s 5-ročnou predĺženou zárukou

Spoznajte novú generáciu epilátorov Braun, ktoré vylepšuje technológia SensoSmart™. Inovatívny senzor tlaku epilátora Braun Silk-épil MBSE9 Flex v dizajnovej edícii vás bude sprevádzať celým procesom epilácie. Okrem toho, že vás upozorní s LED diódou, keď budete epilátorom priveľmi tlačiť na pokožku, má celkom flexibilnú hlavicu, ktorá sa perfektne dostane aj k ťažšie dostupným partiám. Vďaka špeciálnym technológiám Smartlight a Micro-Grip odhalí a odstráni aj tie najjemnejšie chĺpky. Doprajte si efektívne odstránenie chĺpkov nasucho aj namokro. pánskym zastrihávačom fúzov Braun MBBT7 získate najpresnejšie zostrihy fúzov aj vlasov. S otočným ukazovateľom si môžete vybrať až z 39 nastavení dĺžky zastrihnutia od 0,5 do 20 mm. Vďaka motoru s technológiou AutoSense, ktorá automaticky upraví výkon podľa hustoty fúzov, hravo zvládnete oholiť aj tú najhustejšiu bradu. Vytvarujte si fúzy, kotlety či briadku. So zastrihávačom Braun BT7 ľahko vytvoríte presné línie na krku aj tvári.

Teraz na tieto a ďalšie obľúbené výrobky, ako sú holiace strojčeky, IPL a ďalšie epilátory či zastrihávače teraz navyše môžete získať predĺženú záruku na 5 rokov.

Ako získam predĺženú záruku?

  1. Kúpte si vybraný produkt z limitovanej edície Braun v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte sa a po vyplnení formulára vám príde osvedčenie o predĺžení záruky na e-mail uvedený pri registrácii.
  3. Ak budete potrebovať využiť predĺženú záruku, musíte použiť osvedčenie aj s dokladom o kúpe v jednom zo servisných stredísk Braun.
  4. Viac informácií a úplné pravidlá nájdete na stránkach značky.

 Akcia platí od 1. 4. do 31. 12. 2021!

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: